reklama

reklama

/>

reklama

/>

Korona wróciła do treningów w Kielcach

Korona wróciła do treningów w Kielcach

Przygotowania do rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy wchodzą w ostatnią fazę. Korona Kielce, po dwutygodniowym obozie w Turcji, trenować będzie na własnych obiektach. W planach są również jeszcze dwa sparingi.

Po kilku dniach wolnego, po obozie w Turcji, piłkarze Korony Kielce wrócili do treningów. To ostatni cykl przed startem rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy. Jak mówią, głód futbolu jest ogromny.

- Było ciężko, zwłaszcza na początku - ocenia treningi w Turcji Michał Miśkiewicz.

Kadra Żółto-czerwonych na nadchodzącą rundę nie jest jeszcze zamknięta. Powoli dobiega jednak końca okno transferowe. Póki co więcej piłkarzy odeszło, niż dołączyło do Złocisto-krwistych. Klub ze Ściegiennego wzmocnił Ognjen Gnjatić, a opuścili Djibril Diaw i Mateusz Możdżeń. Lada chwila dołączyć może do nich również Zlatko Janjić.

Korony zimą raczej nie opuści Bartosz Rymaniak. Kapitan żółto-czerwonych nie ukrywa, że gdyby trafiła się propozycja zagranicznego klubu, taką by rozważył. W Polsce pierwszeństwo ma jednak Korona.

- Wydaje mi się, że zostanę raczej do końca sezonu. Obecnie chcę jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej - przekonuje Bartosz Rymaniak.

Do treningów wraca też kontuzjowany ostatnio Mathias Hamrol. Z pewnością jak najszybciej będzie chciał wrócić między słupki bramki Korony, ale Michał Miśkiewicz w ostatnim meczu rundy jesiennej pokazał, że potrafi być mocnym punktem swojej drużyny.

- Nigdy nie ukrywałem, że przyszedłem tu grać - dodaje Michał Miśkiewicz.

W nadchodzący weekend kielczanie zagrają dwa mecze kontrolne. W sobotę w Nowinach Korona zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Dzień później żółto-czerwoni spotkają się na boisku przy ul. Kusocińskiego ze Stalą Mielec. Ten drugi mecz będzie zamknięty dla widzów i mediów.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •