reklama

/>

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli z nową ofertą

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli z nową ofertą

„Kultura uczenia się”, „Dziecięca Piłka ręczna” czy „Laboratorium Samorządności”. To tylko niektóre z najnowszych przedsięwzięć przygotowanych przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach. Szczegóły projektów skierowanych do pedagogów i szkół, przedstawiono podczas wtorkowej konferencji prasowej.

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, przygotowuje nową ofertę szkoleniową dla pedagogów i szkół. Celem projektów, jest podniesienie jakości kształcenia.

Jeszcze w tym tygodniu wystartuje projekt "Kultura uczenia się". Konferencja inaugurująca, odbędzie się 15 lutego w kinie Moskwa. Uczestnicy obejrzą film dokumentalny pt. "Nauka" i spotkają się z reżyserką Emi Buchwald.

W ofercie ŚCDN nie zabraknie propozycji sportowych. Kontynuowane będą: „III edycja Programu Dziecięca Piłka Ręczna” i „II edycja Programu Szczypiorniak IV”.

W ramach Dziecięcej Piłki Ręcznej, 6 lutego w Szkole Podstawowej nr 32 w Kielcach odbyła się niecodzienna lekcja wychowania fizycznego. W rolę nauczycieli wcielili się zawodnicy PGE VIVE Kielce.

W trakcie warsztatów - „Gamifikacja”, nauczyciele zapoznają się z teoriami gier i ich możliwością wykorzystania w trakcie procesu edukacyjnego.

„Laboratorium Samorządności”, to wspólna inicjatywa społeczności szkolnej i lokalnej, której zadaniem jest wzmacnianie kompetencji liderskich i społecznych.


Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych projektów, dostępne są na stronie internetowej www.scdn.pl.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •