reklama

reklama

/>

reklama

reklama

/>

Koniec poszukiwań - wyłowiono ciało Jakuba Kwaśniewskiego

Koniec poszukiwań - wyłowiono ciało Jakuba Kwaśniewskiego

Potwierdził się najgorszy scenariusz jaki funkcjonariusze policji zakładali w sprawie zaginięcia Jakuba Kwaśniewskiego. W czwartek, w południe, tuż po godzinie dwunastej, zwłoki osiemnastolatka wyłowiono ze stawu, znajdującego się w pobliżu rodzinnego domu chłopaka w miejscowości Kołomań.

W poszukiwania, podczas drugiego dnia od zaginięcia, zaangażowanych było trzydziestu policjantów i dwudziestu strażaków. Kuby szukano w pobliskim lesie, na przydomowych podwórkach i w pustostanach.

Teren przeczesywało także kilkudziesięciu wolontariuszy, w tym młodzież z liceum w którym uczył się nastolatek.

Do pomocy zgłosili się także okoliczni mieszkańcy.

Jakub Kwaśniewski wyszedł z domu we wtorek 5 marca, po godzinie osiemnastej. Budynek, w którym mieszkał opuścił w bluzie, spodniach dresowych i adidasach. Bez kurtki, telefonu, pieniędzy czy dokumentów.

Rodzina i jego najbliżsi nie wiedzą co mogło stać się we wtorkowy wieczór. Konieczne są dalsze czynności policji i prokuratury. Wiadomo jednak, że Jakub Kwaśniewski, był dobrym uczniem i spokojnym nastolatkiem, nie miał wielu przyjaciół czy znajomych, należał raczej do skrytych osób. Jedną z wersji wydarzeń, którą bierze się pod uwagę jest samobójstwo.

Jeśli ktoś posiada informacje, o tym co mogło być przyczyną śmierci osiemnastolatka powinien zgłosić to funkcjonariuszom z I Komisariatu w Kielcach, lub w najbliższej komendzie policji.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •