Logo
Wydrukuj tę stronę

AGROTECH - największe targi rolnicze w Polsce

AGROTECH - największe targi rolnicze w Polsce

Wszystko, co potrzebne w gospodarstwach rolnych na miarę XXI wieku. Ponad 1 000 nowoczesnych maszyn rolniczych. 750 wystawców z 25 krajów świata m.in. Włoch, Francji czy Niemiec. W piątek rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Wydarzenie otworzyła wicepremier Beata Szydło.

Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze, niektóre o wadze kilkuset ton. Rekordowa liczba wystawców - 750 z 25 krajów świata. W Kielcach rozpoczęła się jubileuszowa 25. edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.

Wystawa zajmuje ponad 66 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni na zewnątrz i w 11 halach. Wydarzenie otworzyli: minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski i wicepremier Beata Szydło.

AGROTECH to największe targi branży rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej i największa wystawa targowa w Polsce, spośród wszystkich branż gospodarki. Co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. W ubiegłym roku targi odwiedziło 70 tysięcy osób.

Wydarzeniu towarzyszą konferencje i panele dyskusyjne, a także 19. Wystawa Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.Targi odwiedzą popularni blogerzy i youtuberzy rolniczy i zagraniczne delegacje. Impreza potrwa do niedzieli, 17 marca.

© Telewizja Świętokrzyska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa

Copyright (C) Korzystanie z materiałów redakcyjnych Telewizji Świętokrzyskiej
wymaga wcześniejszej zgody Telewizji Świętokrzyskiej oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej.

Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Telewizja Świętokrzyska
wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych
w programach oraz na Portalu www.tvswietokrzyska.pl jest zabronione.