reklama

reklama

/>

Korona zagra z Miedzią o przełamanie

Korona zagra z Miedzią o przełamanie

Po dwóch porażkach z rzędu Korona Kielce będzie chciała zdobyć trzy punkty. Żółto-czerwoni w sobotę na własnym stadionie podejmą Miedź Legnica. W obu spotkaniach, rozegranych w tym sezonie między tymi dwoma zespołami, padł remis. Kielczanie liczą, że tym razem uda im się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Po zwycięstwie ze Śląskiem Wrocław, kolejne dwa mecze w grupie spadkowej nie były dla Korony zbyt udane. Choć to Żółto-czerwoni, w spotkaniach z Wisłą Płock i z Arką Gdynia byli stroną przeważającą, zawodziła skuteczność pod bramką przeciwnika. Zdaniem trenera Gino Lettieriego, zawodnicy muszą wykrzesać z siebie jeszcze więcej na tę końcówkę sezonu.

W sobotę na pewno nie zagra Adnan Kovacević. W koszulce Korony nie zobaczymy też już raczej Matthiasa Hamrola, który nie przedłuży wygasającej w czerwcu umowy. W meczu z Miedzią, między słupkami zobaczymy więc Pawła Sokoła lub Jakuba Osobińskiego. Zmian może być jednak znacznie więcej. Szkoleniowiec kielczan nie ukrywa, że w ostatnich meczach sezonu postawi na zawodników, którzy reprezentować będą Koronę w przyszłym sezonie.

– Chcemy dać szanse zawodnikom, którzy będą grać w tej drużynie w przyszłym sezonie. Poza tym, od kilku tygodni widzę, którzy piłkarze mają mentalne braki i z kim trzeba mocniej popracować, by dobrze przygotować go do kolejnych rozgrywek - tłumaczy szkoleniowiec Korony.

Początek meczu z Miedzią Legnica w sobotę, na Suzuki Arenie, o godzinie 15.30.

Więcej w materiale wideo.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •