reklama

/>

Koncert fortepianowy, występy taneczne i licytacje. Zagrali z sercem dla Tomka Lewickiego

Koncert fortepianowy, występy taneczne i licytacje. Zagrali z sercem dla Tomka Lewickiego

To był koncert z sercem do serca. W piątek w Wojewódzkim Domu Kultury odbyła się niezwykła akcja charytatywna, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Tomasza Lewickiego. 28-latek dwa lata temu uległ wypadkowi i do dziś jest w śpiączce. Akcję można było wesprzeć poprzez udział w licytacji i w zbiórce datków do puszek wolontariuszy.

Pokazali siłę ludzkich serc i ruszyli z pomocą. W piątek w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbył się koncert charytatywny Serce do serca dla Tomasza Lewickiego. Było dużo muzyki, pokazy tańca i sztuki walki. Wszystko po to, by pomóc w rehabilitacji młodego kielczanina.

Tomasz Lewicki w 2017 roku uległ wypadkowi na basenie i do dziś pozostaje w stanie śpiączki.  28-latek kocha sport i góry. Jego pomysły na meczowe oprawy widziały tysiące kibiców. Oni również go wspierają go w tej walce o przebudzenie. Koncert w WDK-u zorganizowali koleżanki i koledzy taty Tomasza Lewickiego z Wodociągów Kieleckich.

Do akcji przyłączyło się wiele osób spoza firmy. Na scenie zaprezentowali się Akademia Muay Thai Kielce, Magdalena i Piotr Sarnot, Szkoła Tańca Layla, a także Studio Tańca i Stylu „Rewanż Team” Rodzice. Rodzice uczniów szkoły tańca „Rewanż” włożyli całe serce w swój występ. Do wzięcia udziału w koncercie nie trzeba nas było namawiać – mówi jeden z członków zespołu i kolega taty Tomka z Wodociągów Kieleckich.
 
Akcję można było wesprzeć poprzez udział w zbiórce datków do puszek i w licytacji. Pod młotek poszły m.in. koszulka PGE Vive Kielce, płyta Andrzeja Piasecznego i wiele innych fantów podarowanych przez instytucje i ludzi o wielkich sercach.

Gwiazdą wieczoru był Maksym Rzemiński, wirtuoz fortepianu, którego muzyka porusza nie tylko klawisze, ale i ludzkie serca. Do licytowania i wrzucania datków do puszek zachęcali i to bardzo skutecznie - Milena Gładyszowska-Dawid z Wodociągów Kieleckich i Jarosław "Foka" Bukowski. Podczas wieczoru udało się zebrać ponad 20 tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Tomka Lewickiego.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •