Logo
Wydrukuj tę stronę

Plebiscyt o Dziką Różę. Widzowie wybiorą ulubionych aktorów i najlepszy spektakl

10 czerwca rozpoczął się po raz 27. plebiscyt o „Dziką Różę”. Widzowie wybiorą w nim najlepszych aktorów oraz najciekawszy spektakl kończącego się sezonu w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. I zobaczą za darmo wszystkie premiery, od Bema po Dziką kaczkę.


Dzika Róża to podsumowaniem sezonu teatralnego 2018/2019. Od 10 czerwca, przez pięć dni na deskach kieleckiej sceny dramatycznej zostaną zaprezentowane wszystkie premiery: „BEM! Powrót człowieka-armaty” Macieja Łubieńskiego w reżyserii Michała Walczaka, „Szalone nożyczki” Paula Pörtnera w reżyserii Jerzego Bończaka, „Widnokrag” Wiesława Myśliwskiego w reżyserii Michała Kotańskiego, ≈[prawie równo] Jonasa Hassena Khemiriego w reżyserii Uny Thorleifsdottir, „Psychoza” Magdy Kupryjanowicz w reżyserii Tomasza Węgorzewskiego oraz „Dzika kaczka” Henrika Ibsena w reżyserii Franciszka Szumińskiego.

Na najlepszą aktorkę, najlepszego aktora oraz spektakl można głosować wypełniając kupony, które zamieszczają dzienniki: Echo Dnia i Gazeta Wyborcza Kielce lub rozdają kieleckie redakcje radiowe i telewizyjne, współorganizujące Plebiscyt w czasie trwania przeglądu spektakli sezonu (od 10 do 15 czerwca 2019 r.) oraz na facebooku Teatru.

Jedna osoba może oddać jeden głos wypełniając kupon do głosowania i wrzucając do urny, znajdującej się w kasie Teatru od godz. 10.00 do 18.00 oraz na foyer Teatru od godz. 18.00 do pół godziny po zakończeniu każdego spektaklu, do dnia 16 czerwca.

© Telewizja Świętokrzyska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa

Copyright (C) Korzystanie z materiałów redakcyjnych Telewizji Świętokrzyskiej
wymaga wcześniejszej zgody Telewizji Świętokrzyskiej oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej.

Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Telewizja Świętokrzyska
wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych
w programach oraz na Portalu www.tvswietokrzyska.pl jest zabronione.