reklama

/>

Przygoda ze sztuką i mediami. Trwa nabór na bezpłatne warsztaty dla młodzieży w Teatrze "Kubuś"

Przygoda ze sztuką i mediami. Trwa nabór na bezpłatne warsztaty dla młodzieży w Teatrze "Kubuś"

Jeśli ktoś nie ma jeszcze pomysłu jak spędzić lato w mieście, to z pomocą przychodzi Teatr Lalki i Aktora Kubuś. Ruszył nabór na bezpłatne, wakacyjne warsztaty medialne i teatralne dla młodzieży, które odbędą się w sierpniu. To dla młodych ludzi okazja na rozwijania swoich artystycznych pasji pod okiem profesjonalistów.

Jeśli masz więcej niż 12 lat, interesujesz się teatrem lub chcesz poznać tajniki dziennikarskiej pracy, to ta propozycja jest dla Ciebie. Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, zaprasza na bezpłatne, wakacyjne warsztaty medialne i teatralne dla młodzieży. Zajęcia odbędą się w sierpniu.

Warsztaty medialne, to 3-godzinne spotkania z dziennikarzami kieleckich redakcji, podczas których uczestnicy poznają tajniki reporterskiego fachu. W ubiegłym roku uczestnicy warsztatów odwiedzili m.in. redakcję Telewizji Świętokrzyskiej, wzięli aparaty, telefony i mikrofony do ręki i w praktyce sprawdzili jak powstaje materiał filmowy. Podobnie będzie i w tym razem.

Warsztaty towarzyszyć będą piątej edycji Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART! Aby zgłosić się na zajęcia wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.teatrkubus.pl i wysłać go mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 31 lipca. W tytule wiadomości należy wpisać „warsztaty medialne” lub „warsztaty teatralne”, a wyniki ogłoszone zostaną na stronie Teatru 1 sierpnia.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •