reklama

/>

Sztab wyborczy Koalicji Obywatelskiej w trasie po regionie świętokrzyskim

Sztab wyborczy Koalicji Obywatelskiej w trasie po regionie świętokrzyskim

Sztab wyborczy Koalicji Obywatelskiej w trasie po regionie świętokrzyskim. Czołowi działacze i parlamentarzyści PO spotkali się z mieszkańcami kilku miejscowości. Objazd po województwie rozpoczął się w Jędrzejowie, a zakończy w Starachowicach.

Joanna Mucha, Borys Budka, Monika Wielichowska, Marzena Okła-Drewnowicz oraz Artur Gierada i Adam Cyrański. Parlamentarzyści i sztab Koalicji Obywatelskiej ruszyli  w teren. #POrozmawiajmy, pod takim hasłem odbył się ich objazd po regionie świętokrzyskim. To wstęp do kampanii przed jesiennymi wyborami do Sejmu i Senatu.

W czwartek parlamentarzyści i działacze Koalicji Obywatelskiej spotkali się z mieszkańcami Jędrzejowa, Buska-Zdroju, Kielc, Skarżyska-Kamiennej i Starachowic. W stolicy regionu świętokrzyskiego podczas konferencji na Placu Artystów mówili o tematach rozmów w terenie. Problemy służby zdrowia, przedsiębiorców czy kłopoty z naborem do szkół średnich to tylko niektóre z nich. Świętokrzyska posłanka PO Marzena Okła-Drewnowicz mówiła między innymi o propozycjach dla niepełnosprawnych.

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, przewodniczący PO Grzegorz Schetyna nie pojawił się w regionie świętokrzyskim. W Warszawie trwają rozmowy koalicyjne przed startem w wyborach.

W piątek Koalicja Obywatelska rozpocznie dwudniowe forum programowe w Warszawie. Będzie to podsumowanie ponad trzyletnich prac nad programem. Niższe podatki, odwrócenie reform PiS dotyczących sądów, nowe rozwiązania dla poprawy sytuacji służby zdrowia – to tylko niektóre z propozycji. Podczas debaty nie zabraknie też dyskusji na tematy społeczne i światopoglądowe.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •