reklama

reklama

/>

reklama

/>

Poznaliśmy laureatów nagrody „Świętokrzyski Anioł Dobroci”

Poznaliśmy laureatów nagrody „Świętokrzyski Anioł Dobroci”

Poznaliśmy laureatów konkursu „Świętokrzyski Anioł Dobroci”. Wyróżnienie to otrzymują osoby i stowarzyszenia, które bezinteresownie pomagają najbardziej potrzebującym w naszym regionie. Statuetki wręczono w poniedziałek podczas gali finałowej.

Po raz kolejny uhonorowano osoby, stowarzyszenia i organizacje, które nie ograniczają swojej pracy do minimum i niosą pomoc osobom znajdującym w najtrudniejszych chwilach życia. Wręczono statuetki „Świętokrzyskiego Anioła Dobroci”.

Nagrody przyznano w dwóch kategoriach – indywidualnej i zespołowej. W pierwszej z nich laureatem została wiceprezes Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych ich Rodzin i Przyjaciół „Nasz Dom” W Piekoszowie, Ewa Sałataj.

Anioła Dobroci otrzymała też Urszula Przygodzka. Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Końskich, jest wieloletnim pracownikiem pomocy społecznej. Udziela wsparcia rodzinom zastępczym i ich wychowankom oraz osobom uzależnionym.

Anna i Edward Zawieruchowie odebrali nagrodę w kategorii zespołowej. Małżeństwo od wielu lat prowadzi Rodzinny Dom Dziecka w Kielcach. W stworzonej przez nich placówce opieką i wychowaniem zostało objętych ponad 20 dzieci.

Organizatorem plebiscytu od piętnastu lat jest Samorząd Województwa Świętokrzyskiego. Wszyscy nominowani w konkursie otrzymali wyróżnienia.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •