Logo
Wydrukuj tę stronę

Prawie 4 i pół tysiąca złotych zebrano dla Łucji

Prawie 4 i pół tysiąca złotych zebrano dla Łucji

Udało się zebraliśmy 4 471 złotych! Za nami kolejny turniej charytatywny Mazda Cup 2019. To już 6 edycja akcji tym razem z przeznaczeniem środków dla 12 letniej Łucji Wiktor, dziewczynki, która wymaga ciągłej kosztownej rehabilitacji.

Na boisku walczyli chłopcy z ośmiu drużyn z całego województwa świętokrzyskiego urodzeni w 2010 roku. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Star Starachowice, która w finale pokonała Maravię Morawicę. Miejsce trzecie zdobyli gospodarze i jednocześnie organizatorzy wydarzenia Dziecięca Akademia Piłkarska DAP Kielce. Chłopcy cieszyli się z udziału i doskonale wiedzieli po co tam przyszli.

Młodzi piłkarze swoją walką na boisku wspomogli leczenie Łucji, która od dnia narodzin zmaga się z bolesnym schorzeniem. Dziewczynka cierpi na całkowite porażenie splotu ramiennego. Przechodzi wielogodzinną i kosztowną rehabilitację. Ta pomoc była i ciągle jest potrzebna.

Wszystkie zebrane pieniądze czyli prawie cztery i pół tysiąca złotych przeznaczone zostaną na leczenie Łucji. Dodatkowo rodzinę można wesprzeć za pośrednictwem Fundacji Otwarte Ramiona. Na stronie poświęconej dziewczynce znajduje się aplikacja umożliwiająca wpłaty. Adres strony: otwarteramiona.pl/podopieczni/wiktor-lucja

 

© Telewizja Świętokrzyska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa

Copyright (C) Korzystanie z materiałów redakcyjnych Telewizji Świętokrzyskiej
wymaga wcześniejszej zgody Telewizji Świętokrzyskiej oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej.

Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Telewizja Świętokrzyska
wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych
w programach oraz na Portalu www.tvswietokrzyska.pl jest zabronione.