reklama

reklama

/>

reklama

reklama

/>

Sprawdź czy możesz sięgnąć po fundusze norweskie

Sprawdź czy możesz sięgnąć po fundusze norweskie

Jak pozyskiwać fundusze europejskie i na co je spożytkować. W Kieleckim Parku Technologicznym odbyło się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z naszego regionu.

"Innowacje i przedsiębiorczość w Polsce Wschodniej. Prezentacja Funduszy Norweskich" to temat spotkania, które odbyło się w środę 12 lutego w Kielcach. Wydarzenie było skierowane do osób, które zamierzają założyć działalność gospodarczą na terenie województwa świętokrzyskiego.

"Mówimy cały czas o możliwościach, które cały czas ma program Polska Wschodnia, który dedykowany jest pięciu województwom, w tym województwu świętokrzyskiemu. Dzisiaj mówimy o propozycjach dla tych, którzy dopiero chcieliby założyć działalność gospodarczą." - wspominał Mikołaj Różycki, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Na spotkaniu przedsiębiorcy dowiedzieli się jakie warunki muszą spełniać aby pozyskać pieniądze oraz na co mogą je przeznaczyć.

"Jeżeli zwrócimy uwagę na dzisiejsze programy dla przedsiębiorców w branżach, które zajmują się innowacjami jest bardzo istotny kierunek np. zielonych technologii. Myślę, że dzisiaj temat gospodarki odpadami czy smogu, innowacyjne projekty w tym kierunku mogą otrzymać wsparcie w wysokości procentowej."- mówił Prezydent miasta Kielce Bogdan Wenta.

Na miejsce prezentacji funduszy norweskich wybrano Kielecki Park Technologiczny.

"Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wybrała nas jako miejsce lokalizacyjne na swoje spotkanie informacyjne. Dzisiaj PARP mówi o Funduszach Norweskich, które są przeznaczone dla przedsiębiorców, dlatego to idealne miejsce żeby o rozwoju przedsiębiorczości, o możliwości pozyskania środków porozmawiać w dobrych warunkach." - mówiła Justyna Lichosik, dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego.

Kolejne spotkanie dla przedsiębiorców w ramach programu Polska Wschodnia odbędzie się 25 lutego w Grand Hotel w Kielcach.

 

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •