reklama

reklama

/>

reklama

reklama

/>

Wirtualna adopcja - sprawdź czy możesz pomóc

Jeżeli kochasz zwierzęta, a nie masz warunków na to by je trzymać, mamy rozwiązanie. Wirtualna adopcja to idealna forma pomocy dla podopiecznych schroniska w Dyminach. Więcej informacji na ten temat w materiale.

Duszek, mieszka w schronisku w Dyminach i czeka na kochający dom. Niedawno przygarnięty z ulicy. Ma 2 lata i pozytywne nastawienie do życia, uwielbia kontakt z człowiekiem i czeka na kogoś kto będzie mógł go przygarnąć. Dopóki to się nie stanie – pomóc można inaczej - jedną z form wsparcia takich psów jak Duszek jest adopcja wirtualna.

"Wybieramy sobie psa, na którym nam zależy aby mu pomóc i najzwyczajniej w świecie dbamy o jego podstawowe potrzeby, czyli np. Dbamy o jego karmę jeżeli jest to żywienie specjalistyczne. Dbamy o wyposażenie, na którym nam zależy np.: ubranka dla małych piesków, suplementy diety"- mówił Daniel Papis, pracownik schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dyminach.

Aby zaadoptować wirtualnie pupila wystarczy telefon, e-mail lub osobista wizyta w placówce. Zrezygnować można w każdej chwili bez żadnych konsekwencji.

"Takich wirtualnie zaadoptowanych zwierząt mamy przeszło 40, choć powiem szczerze, że liczymy na to, że tych adopcji będzie jeszcze więcej" – wspominał pracownik schroniska.

Inną formą wsparcia dla schroniska w Dyminach jest przekazanie 1% podatku.

"Podstawową potrzebą na co będziemy zużywać pieniądze z 1% podatku to pogotowie dla zwierząt i o to apelujemy. Bardzo prosimy i bardzo nam na tym zależy"

Wszelkie informacje o wirtualnej adopcji i 1% podatku można znaleźć na stronie internetowej placówki.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •