reklama

reklama

/>

reklama

/>

Kielecki Park Technologiczny zaprasza na familijne seanse. Rusza "Kino letnie z KPT"

Kielecki Park Technologiczny zaprasza na familijne seanse. Rusza "Kino letnie z KPT"
Kielecki Park Technologiczny zaprasza na familijne seanse. Rusza "Kino letnie z KPT" Kielecki Park Technologiczny zaprasza na familijne seanse. Rusza "Kino letnie z KPT"

Kielecki Park Technologiczny rusza z „Kinem letnim z KPT”. Cykl familijnych seansów filmowych startuje 3 lipca, a partnerem wydarzenia jest Kino Moskwa.

- Także w tym roku zdecydowaliśmy się zorganizować Kino letnie w naszej przestrzeni, bo ubiegłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i pozytywnym odzewem ze strony mieszkańców Kielc. Wystarczająco długo wszyscy pozostawaliśmy w domach ze względu na panującą pandemię. Jesteśmy spragnieni kontaktu z innymi ludźmi, z przyrodą, relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie musimy pamiętać, że sytuacja jest nadal trudna, dlatego wprowadziliśmy pewne ograniczenia, w tym obowiązek zakrywania nosa i ust. Dodatkowo wstęp jest płatny. Jestem jednak przekonana, że mieszkańcy to zrozumieją i będą się świetnie bawić – mówi Justyna Lichosik, dyrektor KPT.

Pierwszy seans już 3 lipca 2020 r., o godzinie 20:00, jak zwykle w przestrzeni Energetycznego Ogrodu Doświadczeń przy ulicy Olszewskiego. Wstęp na wydarzenie od godz. 19:15. Obejrzymy pełen wzruszeń i przygód film pt. "Mia i biały lew" (reż. Gilles de Maistre). [Zwiastun]

Jak podkreśla Justyna Lichosik, najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego przestrzeń Energetycznego Ogrodu Doświadczeń podzielona zostanie na sektory. W każdym z nich będą mogły przebywać maksymalnie 4 osoby. W wydarzeniu udział wziąć może maks. 100 osób. Ważne żeby każdy zabrał ze sobą maseczki, kominy, szaliki lub inne zabezpieczenia, które pomogą skutecznie zasłonić usta i nos. Warto mieć ze sobą także coś do siedzenia – koc, matę – bo ze względu na sanitarne obostrzenia w tym roku leżaki i siedziska nie będą udostępnione.

 Bilety do nabycia poprzez stronę: https://bilety.ecn.kielce.pl/

Projekt współorganizowany jest z kinem MOSKWA. Partnerem tegorocznego cyklu są Regioszulki, lokator KPT. Na stoisku firmy będzie można zakupić koce i maseczki. Dostępne będą również produkty regionalne.

Więcej szczegółów na wydarzeniu na fb: https://www.facebook.com/events/2905426072838438/


Źródło: UM Kielce

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •