reklama

reklama

/>

reklama

/>

Otwarcie nowego sklepu z topowymi markami - Modna Tania Odzież firmy Olatex International w budynku Becher Platinum

Otwarcie nowego sklepu z topowymi markami - Modna Tania Odzież firmy Olatex International w budynku Becher Platinum

Nowe miejsce, gdzie znaleźć można najlepsze marki odzieżowe z całego świata, otwarto w centrum Kielc. Dyskont Modna Tania Odzież firmy Olatex International znalazł swoje miejsce w budynku Becher Platinum przy alei IX Wieków Kielc 6. Wejście znajduje się od ulicy Cichej.

Powierzchnia dyskontu to aż 1200 metrów kwadratowych. Każdego dnia są tu dziesiątki tysięcy sztuk odzieży, butów, torebek i innych modnych dodatków w najniższych cenach w mieście. Oferta jest wyjątkowo szeroka, dla osób w każdym wieku i o każdym guście.

W sklepie znajdziecie Państwo najlepsze topowe marki takie jak: Louis Vuitton, Tommy Hilfiger, EA7, Hugo Boss, Ralph, Lauren, Nike, Adidas i wiele, wiele innych.

Dyskont rozpoczął działalność w środę, 24 czerwca już o godzinie 8 rano i pozytywnie zaskoczył pierwszych kilkuset klientów, na których czekały atrakcyjne i cenne prezenty - między innymi 50-calowy telewizor plazmowy, odkurzacz iRobot, czajniki i gadżety.

Modna Tania Odzież firmy Olatex International w budynku Becher Platinum przy alei IX Wieków Kielc 6 to już czwarty, największy sklep tej marki w Kielcach. Istniejące już lokalizacje, przy ulicach Piekoszowskiej 37a, Czarnowskiej 7 oraz Seminaryjskiej 29a działają na tyle prężnie, że właściciel bez zastanowienia podjął decyzję o otwarciu kolejnego punktu.

Właściciele stawiają na nowoczesność i zapraszają do kontaktu przez profil na facebooku - pod nazwą "Modna Tania Odzież aleja IX Wieków Kielc" znajdziecie Państwo fotografie asortymentu i informacje o terminach w których pojawiają się dane kategorie: odzież, buty czy dodatki.

Dyskont Modna Tania Odzież jest jednym z największych importerów i eksporterów odzieży w Polsce. Posiada własną sortownię, co pozwala wyselekcjonować najlepszej jakości produkty na rynku, dla wymagających klientów z całej Polski.

Filie sklepu:

- Filia Piekoszowska 37a
- Filia Czarnowska 7
- Filia Becher Platinum, IX Wieków Kielc 6
- Filia Seminaryjska 29a

MATERIAŁ SPONSOROWANY

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •