reklama

reklama

/>

reklama

/>

Kieleckie Centrum Kultury przenosi koncerty na Plenerową Scenę

Kieleckie Centrum Kultury przenosi koncerty na Plenerową Scenę

Kieleckie Centrum Kultury przenosi lipcowe koncerty na Plenerową Scenę. W pierwszą niedzielę miesiąca przed publicznością wystąpi zespół Gary Moore Tribute Band. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

W lipcu ruszy Plenerowa Scena Kieleckiego Centrum Kultury. Artyści zaprezentują się publiczności w każdą niedzielę miesiąca o godz. 19.00.

5 lipca będzie można posłuchać koncertu grupy Gary Moore Tribute Band. Jack Moore jest kompozytorem i gitarzysta. Miłość do instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec – Garry Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów na światowych scenach.

Jest jedną z najciekawszych postaci na polskim rynku muzycznym. W tekstach obserwator subtelności międzyludzkich relacji, na scenie drapieżne zwierzę koncertowe z charyzmą i własnym, rozpoznawalnym stylem. Mowa o Limboskim, a właściwie o Michale Augustyniaku. Na jego koncert KCK zaprasza 12 lipca.

Tydzień później przed widzami zaprezentuje się Eskaubei i Tomek Nowak Quartet. Jeden z niewielu zespołów w Polsce, łączący w sposób permanentny jazzowe improwizacje z rapowanymi tekstami pozbawionymi banału i wulgarności.

„Muzyczne twarze Jacka Kawalca” to koncert, który zakończy lipcowe plenerowe występy. Ponadczasowy repertuar trafi z pewnością do szerokiej grupy widzów. Jacek Kawalec – znany dotąd głównie jako aktor, prezentuje solidny warsztat wokalny w utworach najwybitniejszych wokalistów wszech czasów.


Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •