reklama

reklama

/>

reklama

reklama

/>

Rusza turystyczna platforma sprzedażowa województwa świętokrzyskiego

Rusza turystyczna platforma sprzedażowa województwa świętokrzyskiego Rusza turystyczna platforma sprzedażowa województwa świętokrzyskiego

Takiego działania w promocji naszego regionu jeszcze nie było. Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego wspólnie z przedsiębiorcami z regionu wdraża nowe narzędzie – internetową platformę sprzedażową ofert turystycznych województwa świętokrzyskiego.

Atrakcyjne zniżki, rabaty i vouchery na usługi noclegowe, gastronomiczne, rozrywkę, atrakcje i pakiety – już od 24 lipca odwiedzający serwis www.swietokrzyskie.travel będą mogli kilkoma kliknięciami myszy kupić oferty w promocyjnej cenie. Strona www.swietokrzyskie.travel to oficjalny portal turystyczny województwa świętokrzyskiego. Do tej pory pełnił on funkcję informacyjną i wizerunkową. Już niebawem wzbogaci się o nowe funkcje –
wyszukiwarkę i platformę rezerwacyjną ofert turystycznych.

Dziś w Best Western Grand Hotel w Kielcach odbyło się spotkanie informacyjne dla potencjalnych partnerów akcji. Udział w nim wzięli przedstawiciele ROT WŚ, polskiego startupu Tripsomnia, operatora technicznego projektu oraz niemal 50 przedsiębiorców z regionu świętokrzyskiego. Omówiono na nim między innymi zasady pierwszej akcji promocyjnej pod nazwą „Świętokrzyskie czaruje – 110% jakości za 100% ceny”.

– Sukces całego przedsięwzięcia zależy od ilości i jakości ofert, które nasi Partnerzy będą sprzedawać przez to narzędzieNa spotkaniu zachęcaliśmy, by współpracujący z nami przedsiębiorcy przygotowali oferty z dodatkowym gratisem o średniej wartości 10% od ceny całej usługi. Mamy nadzieję, że atrakcyjne rabaty i promocje skuszą turystów do zakupów przez naszą platformę - mówi Marcin Piętak, prezes ROT WŚ.

– Przedsiębiorcy z branży turystycznej najmocniej ze wszystkich odczuli skutki pandemii COVID-19. W tym trudnym dla nich okresie byliśmy z nimi w stałym kontakcie. Otrzymaliśmy wiele sygnałów, że kampania promocyjna powinna być obecnie oparta przede wszystkim o konkretną ofertę, którą turysta będzie mógł kupić online. Mamy nadzieję, że platforma spełni ich oczekiwania. Będziemy jednym z nielicznych województw, które ma takie rozwiązanie na portalu regionalnym - podkreśla Małgorzata Wilk-Grzywna, dyrektor biura Zarządu ROT WŚ.

Jak podkreśla prezes Piętak, świętokrzyskie narzędzie oparte będzie na sprawdzonej technologii – Naszym partnerem technologicznym jest firma Tripsomnia, która z powodzeniem wdrożyła podobne realizacje w 40 krajach na całym świecie, między innymi na Malcie i w Hiszpanii. Daje nam to pewność, że transakcje przeprowadzane będą bezpiecznie, zarówno dla klienta, jak i przedsiębiorcy. Oferty będzie można zakupić niemal jednym kliknięciem, korzystając z wygodnego i szybkiego systemu płatności internetowych.

– Platforma to ciekawe narzędzie. Od zagranicznych gigantów odróżnia je to, że dostępne na nim będą nie tylko noclegi, lecz również inne oferty; turysta docelowo znajdzie tu atrakcyjne cenowo propozycje ze świętokrzyskich restauracji, atrakcji turystycznych czy biur podróży. Co ważne dla nas, przedsiębiorców, to znacznie niższa prowizja od ofert, która w całości przeznaczona będzie na utrzymanie systemu i jego promocję – podsumowuje Piotr Dwurnik, członek zarządu ROT i zarządca kieleckiego hotelu klasy biznes.

Świętokrzyska ROT uruchomi narzędzie na stornie www.swietokrzyskie.travel w piątek 24 lipca.

 

Źródło: Anna Kowalska, Regionalne Centrum Informacji Turystycznej

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •