reklama

reklama

/>

reklama

reklama

/>

Mundurowi kontrolując osobowego volkswagena zabezpieczyli narkotyki

Mundurowi kontrolując osobowego volkswagena zabezpieczyli narkotyki

Czujność i skrupulatność funkcjonariuszy z kieleckiego oddziału prewencji sprawiła, że już wkrótce dwaj 22- latkowie staną przed sądem z poważnymi zarzutami. Mundurowi w czwartek kontrolując osobowego volkswagena ujawnili i zabezpieczyli 100 kapsułek, wypełnionych zabronionym proszkiem oraz zawiniątko z marihuaną. Z ustaleń śledczych wynika, że jeden z mężczyzn najprawdopodobniej mógł wprowadzać wskazane środki do obrotu, a drugi mu w tym miał pomagać.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowe przedpołudnie, w centrum miasta. Pełniący w tym rejonie służbę funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach zwrócili uwagę na osobowego volkswagena. Będący w pojeździe mężczyźni zachowywali się niezwykle podejrzanie. Pobudzenie podróżnych narosło jeszcze bardziej z chwilą, gdy mundurowi rozpoczęli drobiazgową kontrolę. 22- letni pasażer jak się okazało miał przy sobie zawiniątko, wypełnione około 3 gramami suszu, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Stróże prawa z oddziału prewencji nie poprzestali na tym i bardzo dokładnie sprawdzili również sam samochód. Policjanci zwrócili uwagę na reklamówkę pod siedzeniem pasażera. W środku ujawnili 100 kapsułek wypełnionych białym proszkiem. Badania wykazały, że było to około 90 gramów zmieszanych substancji 3CMC, 4CMC i MDMA, które znajdują się na liście zabronionych środków. Do policyjnego aresztu trafił zarówno wspomniany pasażer, jak i 22- letni kierowca volkswagena.

Drobiazgowa praca śledczych z Komisariatu Policji III w Kielcach, przy współpracy z prokuraturą wykazała, że 22- letni pasażer najprawdopodobniej trudnił się wprowadzaniem zabronionych środków do obrotu. Rola kierowcy polegała najprawdopodobniej na pomocy w tym procederze. Obaj zatrzymani odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem, a grozi im do 12 lat więzienia.


Źródło: KMP w Kielcach

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •