reklama

reklama

/>

Wehikuł Smaku - oryginalne delikatesy w Kielcach

Wehikuł Czasu - oryginalne delikatesy w Kielcach

W świecie, w którym coraz częściej sięgamy po produkty spożywcze najwyższej jakości, ważne jest aby znaleźć miejsce, w którym będzie można je kupić i mieć pewność, że pochodzą od sprawdzonych i najlepszych producentów z całego świata. W Kielcach takie miejsce istnieje już od czterech lat - to Delikatesy Wehikuł Smaku.

Tu każdy klient traktowany jest indywidualnie, tak by nie zawieźć jego zaufania i sprostać potrzebom.


Na świętokrzyskim rynku jesteśmy już od czterech lat. Towar sprowadzamy z zagranicy, jak również od polskich, także świętokrzyskich, producentów branży spożywczej. Postawiłem na stale poszerzające się oczekiwania klientów, którzy podróżują po świecie i chcą jego najlepsze smaki mieć na wyciągnięcie ręki. Świat nie ma już dla mieszkańców Kielc i regionu świętokrzyskiego tajemnic - mówi nam Mariusz Kamiński, właściciel Delikatesów Wehikuł Smaku.

Właściciele delikatesów dbają o bogaty wybór produktów. Są tu najlepsze sery z Francji, Hiszpanii, Szwajcarii, Włoch i innych europejskich krajów.


- Mamy też jeden z największych przysmaków francuskiej kuchni foie gras, czyli strasburski pasztet z gęsich wątróbek, prawdziwy kawior, trufle, ogromny wybór makaronów, przecierów i past pomidorowych, nie tylko z Włoch.

Wehikuł smaku to także słodycze z Belgii, Włoch, ale również nasze Polskie, niespotykane w innych sklepach.

Z różnych krajów dostarczane są tu także pachnące kawy i aromatyczne herbaty świata.

Właściciele postanowili poszerzyć swoją ofertę o tworzone na miejscu najwyższej jakości potrawy pod marką Wehikuł Smaku Garmażenie

- Gruzińskie pierogi chinkali, nasze tradycyjne mięsem i kapustą, ruskie, z grzybami oraz szpinakiem i prawdziwą grecką fetą. Naleśniki - na słodko z kremowym serem i malinami, bądź wytrawne, ze szpinakiem. Zupy. Krem z pomidorów lub tajska Tom Yum, krem z dyni, węgierskie leczo. Ponadto barszcz czerwony i nieodzowne uszka. W ofercie znajdziemy także lasagne, paszteciki, krokiety, sałatki, makarony i desery - tłumaczy właściciel. 

W Wehikule Smaku znajdziemy też mięsa i wędliny firmy Kamiński. I także w tym zakresie prawdziwie delikatesowe propozycje jak dojrzewające wędliny z Włoch i Hiszpanii, prosciutta, serano i wiele innych.

Kolejną z wielu oryginalnych propozycji dla klientów jest niezwykły wybór napoi bezalkoholowych. W Wehikule Smaku są marki, które trudno znaleźć w innych sklepach w naszym mieście.

 - Naturalna Cola Fentimans, używane przez najlepszych na świecie barmanów napoje Fever Tree, woda Borjomi, czy Polska alkaliczna woda Java.


Wehikuł Smaku to delikatesy, w których zapachem kusi świeże, wypiekane na miejscu pieczywo.


- Chleby i bułki pieczemy tu, na miejscu. W kuchni przygotowujemy ciasto na naturalnych zakwasach, by później już w sklepie upiec pyszny chleb, swym aromatem i smakiem przenoszący nas w dzieciństwo - Mariusz Kamiński, właściciel Delikatesów Wehikuł SMaku.

Nie sposób wymienić wszystkich niezwykłych produktów jakie w swojej ofercie posiada to ekskluzywne miejsce. Jednym zdaniem – to prawdziwe Delikatesy Wehikuł Smaku zlokalizowane na kieleckim osiedlu Barwinek przy ulicy Starowapiennikowej. To tu, i tylko tu, światowe smaki łączą się z regionalnymi specjałami oraz tymi własnej produkcji.

 

materiał sponsorowany

 

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •