reklama

reklama

/>

Teatr Kubuś wznawia działalność weekendową. W sobotę „Wszystkie myszy lubią ser”

Teatr Kubuś wznawia działalność weekendową. W sobotę „Wszystkie myszy lubią ser” Teatr Kubuś wznawia działalność weekendową. W sobotę „Wszystkie myszy lubią ser”

W związku ze zmianami wprowadzonymi w dniu 17 października, dotyczącymi działalności instytucji kultury w strefie czerwonej, informujemy, że od 24 października 2020 roku Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” wznawia działalność weekendową. W najbliższą sobotę, tj. 24 października o godz. 16.00 publiczność będzie miała możliwość obejrzeć przedstawienie pt. „Wszystkie myszy lubią ser” w reż. Anny Nowickiej.

Obecnie na widowni może przebywać tylko 25% publiczności. Przypominamy, że  w celu zminimalizowania wystąpienia ryzyka zarażeniem koronawirusem o 5 października 2020 roku wprowadziliśmy nowe zasady indywidualnej rezerwacji i sprzedaży biletów. 

Bilety zarezerwowane (z wyjątkiem biletów grupowych) należy wykupić na 3 dni przed spektaklem w Kasie Teatru lub przelewem na konto Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”. Rezerwacje nieodebrane zostaną anulowane. Istnieje również możliwość zakupu biletów za pośrednictwem strony internetowej firmy
InterTicket: https://teatrkubus-bilety.interticket.pl/

Zasady bezpieczeństwa, które wprowadziliśmy przed zawieszeniem działalności, są jak najbardziej aktualne. Widzowie przychodzący do teatru proszeni są o:
- zachowywanie minimum 1,5 metrowego dystansu od innych osób,
- zakrywanie ust i nosa w zamkniętych pomieszczeniach (z wyjątkiem dzieci do lat 4),
- składanie oświadczeń o stanie zdrowia pozwalającym na przebywanie w jednym
pomieszczeniu z innymi osobami,
- rezygnację z wizyty w teatrze w przypadku wystąpienia podejrzenia zarażeniem koronawirusem.

Obecnie sytuacja jest dynamiczna, Teatr „Kubuś” jest w ciągłej gotowości, w przypadku jakichkolwiek zmian dotyczących funkcjonowania instytucji, zmian repertuarowych, będziemy informować Państwa na bieżąco.

źródło: Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •