reklama

reklama

/>

Czy na lotnisku w Kielcach można wypożyczyć samochód bez kaucji?

Czy na lotnisku w Kielcach można wypożyczyć samochód bez kaucji? Czy na lotnisku w Kielcach można wypożyczyć samochód bez kaucji?

Twój samochód się zepsuł, chcesz skorzystać z komfortowego transportu od razu po opuszczeniu lotniska lub planujesz dłuższą wycieczkę, a obecny pojazd jest za mały? W takich sytuacjach warto zastanowić się nad wynajmem auta. Zapoznaj się z ofertą w Kielcach i okolicach.

Wypożyczenie auta – o czym pamiętać?

Wypożyczalnie samochodów zaczęły być popularne stosunkowo niedawno. W ciągu ostatnich lat wprowadzono mnóstwo udogodnień dla ewentualnych klientów, dzięki czemu sam proces jest bezproblemowy, a ceny bardzo przystępne – nawet jeśli mowa o samochodach z wyższej półki. Zanim jednak podejmiemy decyzję na temat skorzystania z usług tego rodzaju firmy, należy być przygotowanym na parę ważnych wymagań.

Przede wszystkim warto pamiętać, że z usług, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów w Kielcach, mogą skorzystać tylko kierowcy po ukończeniu dwudziestego pierwszego roku życia. Nie będą jednak potrzebne żadne szczególne dokumenty – wystarczy prawo jazdy i dowód osobisty lub paszport.

Wynajem samochodu na lotnisku bez kaucji

Aby wynająć samochód na lotnisku w Kielcach, nie potrzeba dodatkowych opłat czy załatwienia żadnych innych kwestii. Wypożyczalnia CarFree oferuje swoje usługi bez obowiązku wnoszenia kaucji. Cały proces odbywa się bardzo sprawnie i już po chwili możemy cieszyć się umówieniem odbioru samochodu. Można zrobić to w siedzibie firmy – wtedy nie będziemy musieli dodatkowo płacić. Inną opcją jest dostarczenie samochodu do określonego punktu, na przykład na lotnisko. Skorzystanie z takiej możliwości wiąże się z dodatkową opłatą, jeżeli wynajem jest krótszy niż trzy dni. Gdy mamy w planach dłuższe korzystanie z pojazdu, nie musimy przejmować się żadnymi dodatkowymi kosztami. Tuż po opuszczeniu pokładu samolotu możemy cieszyć się wybranym samochodem – bez wpłacania kwoty zabezpieczającej.

Jak wygląda wybór samochodów? Dostępnych modeli jest naprawdę wiele – pojazdy pogrupowano w kategorie, które są dostosowane do różnych sytuacji i potrzeb klientów. Jeżeli wystarczy nam niewielkie auto lub niedrogie zastępstwo dla własnego samochodu oddanego do naprawy, możemy postawić na modele takie jak Skoda Citigo. Taki pojazd świetnie sprawdzi się w miejskiej jeździe i podczas transportu do pracy. W tym przypadku cena zaczyna się od 95 złotych za dobę.

Bardziej wymagający użytkownicy, którzy cenią sobie przede wszystkim komfort jazdy oraz luksus wnętrza, również mają do dyspozycji sporo różnych opcji. Samochody z wyższych kategorii naturalnie wiążą się z wyższymi opłatami, jednak w zamian otrzymujemy większą wygodę i lepsze osiągi. Przed postawieniem na konkretny model warto przeanalizować swoje potrzeby i oczekiwania, a także określić, na co pozwala sytuacja finansowa.

Wynajem długoterminowy

Gdy zamierzamy korzystać z wypożyczonego samochodu przez długi czas, możemy liczyć na preferencyjne stawki. To czynnik, który zdecydowanie warto wziąć pod uwagę przy wyborze auta, którym chcemy się przemieszczać przez następne dni. Czym jest długoterminowy wynajem samochodów i co odróżnia go wynajmu krótkoterminowego? Druga opcja obejmuje okres do miesiąca, jednak najczęściej klienci decydują się na kilka dni jazdy wynajętym autem – to propozycja często wykorzystywana przez turystów. Czas wynajmu długoterminowego może sięgać nawet kilku czy kilkunastu miesięcy. Przy dłuższym okresie każda kolejna doba, podczas której mamy do dyspozycji pojazd, jest bardziej opłacalna.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •