reklama

reklama

/>

Kobieta włamywała się do kieleckich piwnic. Kradła sprzęt elektroniczny i narzędzia

Kobieta włamywała się do kieleckich piwnic. Kradła sprzęt elektroniczny i narzędzia Kobieta włamywała się do kieleckich piwnic. Kradła sprzęt elektroniczny i narzędzia

Funkcjonariusze kieleckiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępstw przeciwko mieniu zatrzymali w poniedziałek 40- letnią kobietę. Śledczy ustalili, ze kobieta ma na swoim sumieniu ponad 20 włamań do piwnic. Kielczanka nie gardziła drogocennymi rzeczami, zabierając m.in. sprzęt elektroniczny, narzędzia i ubrania. Jej zachowanie wkrótce rozliczy sąd.

Do kieleckich policjantów zaczęły w ostatnim czasie docierać informacje, o serii włamań na osiedlu KSM. Nieznany sprawca plądrował piwnice w różnych blokach, zabierając wszystko co wartościowe. Szybko sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, którzy przystąpili do zakrojonych na szeroką skalę działań. Mundurowi skrupulatnie sprawdzili każdy ślad, spędzili liczne godziny na analizie monitoringów i szukali świadków, mogących coś wnieść do sprawy. W efekcie wykonanych czynności stróże prawa natrafili na trop 40- letniej mieszkanki miasta. W poniedziałkowe przedpołudnie kryminalni złożyli kielczance wizytę i przystąpili do przeszukania. Śledczy ujawnili w pomieszczeniach zajmowanych przez kobietę wiele przedmiotów, m.in. narty, sprzęt elektroniczny, narzędzia oraz ubrania. Okazało się, że 40- latka ma na swoim koncie ponad 20 włamań do piwnic, a niektóre z nich jeszcze nawet nie zostały zgłoszone. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi.

Śledczy zwalczający przestępczość przeciwko mieniu w dalszym ciągu ustalają, jaka była ostateczna liczba włamań dokonanych przez kielczankę. Mundurowi docierają nadal do pozostałych pokrzywdzonych i szacują straty. 40- latce za kradzieże z włamaniem grozi nawet 10 lat więzienia.

 

Źródło: KMP w Kielcach

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •