reklama

reklama

/>

Życzenia przede wszystkim zdrowia! Przedszkolaki świętują Dzień Babci i Dziadka

Życzenia przede wszystkim zdrowia! Przedszkolaki świętują Dzień Babci i Dziadka

Wszyscy wiemy, że nie jest łatwy czas, pandemia zmusiła seniorów do izolacji - tęsknią ci młodsi i starsi - tym bardziej, gdy powinno się wspólnie świętować. 21 i 22 stycznia - czyli Dzień Babci i Dziadka. Jak swoich starszych opiekunów opisują przedszkolaki? Proszę zobaczyć materiał.

Choć Ci dla których to wszystko dziś powstaje nie mogą tu być to nikt chyba nie ma wątpliwości, że przedszkolaki wkładają w swoją pracę całe serce. Dla wszystkich babć i dziadków z okazji ich święta najmłodsi mimo, że nie osobiście składają życzenia.

Babcia i dziadek to najczęściej osoby, które w czasie, gdy rodzice są w pracy opiekują się wnukami. Za każdy dzień, miłość i wspólny czas - za to wszystko i dużo więcej - szczególnie w takie święta należą się im podziękowania.

Pomoc, którą oferują dziadkowie, zwykle jest nie do przecenienia. Rozpieszczają, pocieszają namawiają do wspólnych zabaw. A dzieci to zapamiętują.

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 39 w Kielcach, opowiedziały nam co najczęściej robią dla nich babcia i dziadek. Było o wspólnym gotowaniu i męskim majsterkowaniu.

Nikt w ocenie innych nie będzie tak szczery jak najmłodsi. Przedszkolaki nie gryzą się w język i chętnie opowiadają o tym jakich mają dziadków. Wiemy więc, że są kochani, że są piękni i że niektórzy z nich głośno mówią.

Pandemia sprawiła, że i ci młodsi i starsi tęsknią za sobą jak nigdy dotąd. Właśnie dlatego większość życzeń od najmłodszych dotyczy dziś przede wszystkim zdrowia.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki pod czujnym okiem swoich opiekunów, własnoręcznie przygotowały wszystkie upominki. W czasie pandemii koronawirusa, nie da się zorganizować prawdziwych akademii z udziałem seniorów, ale to, nad czym milusińscy pracowali, ich dziadkowie zobaczą choćby na takich nagraniach.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •