reklama

reklama

/>

Kielecki student wygrał BMW w loterii Banku Pekao

Kielecki student wygrał BMW w loterii Banku Pekao Kielecki student wygrał BMW w loterii Banku Pekao

Wielka loteria Banku Pekao S.A. rozstrzygnięta. Szczęśliwym zwycięzcą jest student, klient Pekao od ponad 9 lat, który wygrał samochodu BMW i3.

Symboliczne kluczyki do elektrycznego auta wręczył mu Prezes Leszek Skiba. Wielka loteria Pekao wystartowała 1 października 2020 roku. Do udziału bank zapraszał zarówno nowych, jak i obecnych klientów indywidualnych i biznesowych. Aby wziąć udział w grze o elektryczne BMW i3 wystarczyło dokonywać płatności kartami Mastercard wydanymi przez Bank Pekao S.A. oraz zarejestrować się do udziału w loterii. Szczęśliwym zwycięzcą nagrody głównej został 25-latek z Kielc, klient Pekao od 2012 roku. W ramach loterii wykonał 33 transakcje kartą, gromadząc 66 losów. Oprócz elektrycznego auta bank rozlosował także 3220 e-kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł każda.

– W dzisiejszych czasach płatności bezgotówkowe są szczególnie ważne, bo gwarantują nam bezpieczeństwo. Zachęcamy naszych klientów do płacenia kartą nawet za drobne zakupy, oferując im przy tym dodatkowe bonusy. Udział w takich loteriach nic nas nie kosztuje, a można wygrać atrakcyjne nagrody  wystarczy odrobina szczęścia, jak w przypadku naszego zwycięzcy. Już teraz zapraszamy naszych obecnych i nowych klientów do udziału w kolejnych tego typu inicjatywach – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor departamentu Zarządzania

Organizując loterię Bank Pekao chciał również zwrócić uwagę na ochronę środowiska, która jest jednym z kluczowych elementów strategii biznesowej. W ramach działań proekologicznych, Pekao m.in. udziela preferencyjnych kredytów i pożyczek na inwestycje przyjazne środowisku, ogranicza ilość zużywanego papieru, np. zachęcając klientów do rezygnacji z wyciągów papierowych, a do produkcji materiałów reklamowych używa papieru z recyklingu.


źródło: Zespół Komunikacji Korporacyjnej Bank Pekao S.A.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •