Logo
Wydrukuj tę stronę

Ruszył nabór zgłoszeń do kolejnej edycji Nagrody Marszałka “Świętokrzyska Victoria”

Ruszył nabór zgłoszeń do kolejnej edycji Nagrody Marszałka “Świętokrzyska Victoria” Ruszył nabór zgłoszeń do kolejnej edycji Nagrody Marszałka “Świętokrzyska Victoria”

Do 30 kwietnia 2021 r. będzie można nadsyłać zgłoszenia do „Świętokrzyskiej Victorii”. Wyróżnienie ustanowione przez marszałka województwa trafi do zasłużonych w regionie osób, przedsiębiorców i samorządów.

Ideą nagrody Świętokrzyska Victoria, ustanowionej uchwałą Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, jest promowanie najbardziej aktywnych świętokrzyskich samorządów, przedsiębiorstw i osób – społeczników, działających na rzecz swoich środowisk. Celem nagrody jest również wspieranie prorozwojowych inicjatyw osób fizycznych i prawnych działających na terenie naszego regionu oraz promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania i kreowania rozwoju regionu.

Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: „Samorządność” (dla gmin i powiatów), „Osobowość” (dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, społeczników, regionalistów, itp.) i „Przedsiębiorczość”. W tegorocznej edycji zostały wprowadzone dodatkowe kryteria w kategoriach „Przedsiębiorczość” oraz „Samorządność” dotyczące działań prowadzonych na rzecz walki z COVID-19, np. ochrona stanowisk pracy lub inne dodatkowe rozwiązania przeciwdziałające rozwojowi pandemii, czy też niwelujące jej społeczno – gospodarcze skutki.

Tegoroczna edycja będzie już 13. w historii nagrody. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła przyzna po pięć nominacji w każdej kategorii, następnie wyłoni laureatów nagrody. Uroczysta gala, podczas której ogłoszone zostaną wyniki, zaplanowana została 25 czerwca 2021 r. w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach.

Formularze zgłoszeniowe i regulamin można pobrać ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego www.swietokrzyskie.pro. Zgłoszenia należy przesyłać: pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..p lub pocztą tradycyjną na adres:

Gabinet Marszałka Województwa

Sekretariat Nagrody „Świętokrzyska Victoria”

Pokój nr 1

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

25-516 Kielce, al. IX Wieków Kielc 3

 

źródło: Gabinet Marszałka Województwa

 

© Telewizja Świętokrzyska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa

Copyright (C) Korzystanie z materiałów redakcyjnych Telewizji Świętokrzyskiej
wymaga wcześniejszej zgody Telewizji Świętokrzyskiej oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej.

Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Telewizja Świętokrzyska
wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych
w programach oraz na Portalu www.tvswietokrzyska.pl jest zabronione.