reklama

reklama

/>

Tarcia, zgrzyty i przeciąganie liny, a lider? Lider i tak jest jeden!

Tarcia, zgrzyty i przeciąganie liny, a lider jest i tak jeden!

Tarcia w koalicji rządowej trwają. Już nie wystarczy dobra mina, by zatuszować nieporozumienia i mnogość interesów, którymi kieruje się PiS, Solidarna Polska i Porozumienie. Czy realny jest scenariusz, w którym rządy przejmuje opozycja i rozpisane zostaną przedterminowe wybory?

Do wyborów parlamentarnych mamy jeszcze ponad dwa lata, ale wydaje się, że w Zjednoczonej Prawicy zaczyna pękać monolit, który dwukrotnie pozwolił wygrać wybory. PiS cały czas jest zaskakiwany przez swoich koalicjantów. A to Porozumienie ma odmienne zdanie, a to Solidarna Polska głosuje wraz z opozycją i wicepremier Gliński musi wygłaszać informację w sprawie Funduszu Wsparcia Kultury.

Siedemnaście głosów Solidarnej Polski może na stałe odmienić układ sił w Sejmie. Jak na te podchody reagują świętokrzyscy posłowie PiS?
Tarcia, tarciami, ale zdaniem naszych rozmówców koalicja rządząca się nie rozpadnie i przedterminowych wyborów nie będzie.

Przyglądamy się uważnie temu, co dzieje się na szczytach władzy. Kto z tego sporu wyjdzie wygrany? Czy Zbigniewa Ziobro tym razem uda się utemperować? Czy Jarosław Gowin pokona rebelię w swojej partii i  odzyska pełne przywództwo? Pytań jest wiele, ale odpowiedzi na nie jeszcze nikt nie chce szczerze udzielić.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •