reklama

reklama

/>

Szukasz wygodnej poduszki? Odkryj zalety płynące z wyboru poduszki z pianki?

Szukasz wygodnej poduszki? Odkryj zalety płynące z wyboru poduszki z pianki? Szukasz wygodnej poduszki? Odkryj zalety płynące z wyboru poduszki z pianki?

Odpowiednio dobrana poduszka może poprawić jakość naszego snu. Jeśli szukasz wygodnej poduszki, poznaj zalety poduszek z pianki. Zapewniają prawidłowe ułożenie głowy przez całą noc! Dzięki temu pozwalają lepiej się wyspać, zwłaszcza kiedy wybierzemy poduszkę rekomendowanej firmy Hilding Anders. Więcej informacji w naszym artykule!

Poduszki z pianki – dlaczego warto?

W dobrym sklepie z materacami znajdziemy szeroką ofertę produktów do snu. Poza materacami, największą popularnością cieszą się poduszki. Szczególnie polecamy wygodne poduszki z pianki termoleastycznej firmy Hilding Anders. To producent, który na pierwszym miejscu stawia jakość snu klientów, dlatego jego asortyment nie zawiedzie naszych oczekiwań.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na poduszki z pianki termoelastycznej, zwanej pianką Visco? Pianka ta:

• reaguje na temperaturę i ciężar naszej głowy. Kiedy położymy się na poduszce z pianki termoelastycznej, pianka zaczyna się nagrzewać i staje się coraz bardziej elastyczna. Dzięki temu daje wrażenie otulenia i zapewnia idealne podparcie dla naszej głowy. Śpimy wygodnie niezależnie od tego, jaką pozycję przyjmiemy,

• niweluje nieprawidłowe napięcie mięśniowe i pozwala zredukować uporczywy ból szyi oraz karku,

• nie wywiera mocnego nacisku na nasze ciało, dlatego nie odczuwamy dyskomfortu w trakcie snu,

• łagodzi napięcia nerwowe i stres. Pozwala się w pełni zrelaksować, wypocząć i obudzić w lepszym nastroju,

• poprawia krążenie krwi,

• zapobiega tworzeniu się odleżyn,

• przepuszcza powietrze i hamuje rozwój mikroorganizmów, dlatego jest dobra dla alergików.

Warto dodać, że poduszka z pianki nadaje się zarówno do spania na plecach, jak i na boku. Pasuje również do każdej budowy ciała, zapewniając każdemu zdrowy, regeneracyjny sen. Ponadto poduszkę z pianki termoplastycznej łatwo jest utrzymać w czystości – wystarczy wyprać pokrowiec w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Dla kogo poduszki z pianki termoelastycznej?

Znając wszystkie zalety poduszek z pianki, zastanówmy się, dla kogo będą najlepszym wyborem? Z pewnością dla osób, które cierpią na bóle kręgosłupa (zwłaszcza w odcinku szyjnym) z powodu zwyrodnień lub niewłaściwego podparcia kręgów szyjnych. Poduszka termoelastyczna idealnie dopasowuje się do ułożenia głowy i pozwala naszym mięśniom odpocząć. Z pewnością będzie nam na niej wygodnie!

Również kiedy nie cierpimy na dolegliwości bólowe, zakup poduszki z pianki będzie dobrą decyzją. Taka poduszka umożliwia przyjęcie najbardziej naturalnej pozycji snu przez każdego użytkownika i daje niesamowite uczucie relaksu.

Poduszka z pianki Hilding Anders: jaką wybrać?

Producent Hilding Anders zapewnia swoim klientom szeroką ofertę poduszek z pianki. Asortyment jest naprawdę bogaty, ponieważ firma współdziała również z innymi podmiotami. To m.in. SleepMed oraz Fit.4.Sleep.

Jaką poduszkę z pianki wybrać? Dobrą propozycją jest poduszka Hilding Visco Standard, która zapewnia spokojny i zdrowy sen. Ma ergonomiczny kształt i specjalne, masujące wypustki – szczególnie docenimy ich obecność po męczącym dniu. Delikatnie rozluźniają głowę i jej okolice sprawiając, że czujemy niebywałą ulgę. Jeśli zaś chcemy zredukować codzienny stres, doskonałą propozycją jest poduszka SleepMed Supreme Pillow, wykonana z innowacyjnej pianki wzbogaconej o włókna węglowe. Pozwala wyeliminować skumulowane na powierzchni naszego ciała ładunki elektryczne i pozbyć się uczucia napięcia.

Wybór jest naprawdę duży, każdy znajdzie odpowiednią poduszkę dla siebie i szybko odkryje wszystkie zalety płynące z jej wyboru!

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •