reklama

reklama

/>

"Seks dla opornych" - Teatr TeTaTeT powraca z nową premierą

"Seks dla opornych" - Teatr TeTaTeT powraca z nową premierą "Seks dla opornych" - Teatr TeTaTeT powraca z nową premierą

Teatr TeTaTeT powraca z nową premierą.

Po udanej zeszłorocznej premierze komedii małżeńskiej pt.: „PRAWDA”, twórcy Teatru kontynuują wątek małżeńskich perypetii, zapraszając tym razem na sztukę „SEKS DLA OPORNYCH” (Sexy Laundry) w przekładzie Hanny Szczerkowskiej.

Premiera spektaklu zaplanowana jest na Pierwszy Dzień Wiosny, czyli 21 marca 2021 roku. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na widowni spowodowaną panującym reżimem sanitarnym, spektakl premierowy zostanie zagrany dwa razy - o godzinie 16:00 oraz 19:00 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury, gdzie Teatr TeTaTeT od zeszłego roku występuje.

O spektaklu:

On i Ona - Karol i Barbara, związek z blisko trzydziestoletnim stażem. Zwyczajne, niczym niewyróżniające się małżeństwo wiodące spokojne i ustatkowane życie. Dotąd nie było ich stać raczej na żadne większe szaleństwo. Aż do pewnej chwili, gdy Ona uświadamia sobie, że czas najwyższy ożywić ich związek i obudzić dawne pożądanie. Opuszczają więc swoje przytulne gniazdko i wyruszają spędzić kilka namiętnych dni tylko we dwoje. Aby się wspomóc zabierają ze sobą poradnik pt: „Seks dla opornych”, jednak zanim uda im się go otworzyć czeka ich solidny rozrachunek z życia. Wzajemne zarzuty, wyrzuty i żale doprowadzą niemalże do całkowitego rozstania, przewodnik po łóżkowych meandrach rozkoszy dostarczy im raczej groteskowych przeżyć, wystawiając ich jednak na zażenowanie i konsternację aniżeli nowe doznania i wielkie uniesienia. Jednakże tej jednej nocy przekonają się, że codzienność i małżeńska rutyna są tak naprawdę największą wartością, bo składają się na nią wzajemna bliskość i przyjaźń, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Po prostu… miłość.

To nieco gorzki, ale jednocześnie zabawny tekst o małżeńskich przygodach. Komedia, która trafnie obrazuje męskie i damskie punkty widzenia, pragnienia, a także wyobrażenia o nich samych.

Twórcy zapraszają na mądry, obfitujący w błyskotliwe dialogi spektakl o życiu, który jednocześnie wzrusza i bawi do łez. Spektakl adresowany jest do widzów dorosłych.


Sprzedaż i rezerwacja biletów rozpocznie się 4 marca 2021 (czwartek po godzinie 15:00) na portalu kup-bilecik.pl oraz www.teatrtetatet.pl, natomiast od 5 marca 2021 (piątek) rezerwacji będzie można dokonywać w kasie Kieleckiego Centrum Kultury i pod numerem telefonu: 696 993 986; informacja 532-219-376.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •