reklama

reklama

/>

Kandydat na prezesa Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej ma wątpliwości dotyczące wyborów

Kandydat na prezesa Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej ma wątpliwości dotyczące wyborów

Łukasz Korus, kandydat na prezesa Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, prosi media o pomoc w uzyskaniu odpowiedzi na pytania dotyczące Walnego Zgromadzenia. Jak podkreślał nie może uzyskać ze związku informacji na elementarne tematy. O swoich wątpliwościach dotyczących wyborów mówił podczas piątkowej konferencji prasowej. 

Łukasz Korus, ubiegający się o fotel prezesa Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, w piątek podczas spotkania z dziennikarzami podkreślał, że nie może uzyskać ze związku odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące wyborów. Jaka jest liczba podmiotów uprawnionych do wzięcia udziału w Walnym Zgromadzeniu – to jedno z nich.

Prezes Familijnego Klubu Sportowego Łazy Starachowice zaznaczył, że chciałby również otrzymać informacje na temat tego, co w dokumentach dotyczących zgromadzenia przysłanych przez świętokrzyski związek oznacza cytowany zapis.

Walne Zgromadzenie odbędzie się 17 kwietnia na Targach Kielce w formie zdalnej. Zdaniem Korusa regulamin mówi o tym, że za wyniki wyborów nikt nie odpowiada a wszelkie nieprawidłowości także w głosowaniu, ponosi klub sportowy czyli delegat a związek pozbywa się wszelkiej odpowiedzialności z tego tytułu.

Razem z Łukaszem Korusem, na stanowisko szefa regionalnej organizacji zrzeszającej kluby sportowe, startuje Mirosław Malinowski, który od 20 lat kieruje Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •