reklama

reklama

/>

Przedwiośnie artystów po raz 44. Do udziału w konkursie zachęca BWA w Kielcach

Przedwiośnie artystów po raz 44. Do udziału w konkursie zachęca BWA w Kielcach Przedwiośnie artystów po raz 44. Do udziału w konkursie zachęca BWA w Kielcach

Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach zaprasza profesjonalnych twórców do udziału w 44. Interdyscyplinarnym Konkursie Plastycznym Województwa Świętokrzyskiego PRZEDWIOŚNIE 2021. Termin dostarczania prac do BWA upływa 27 maja.

Konkurs dotyczy twórczości o charakterze profesjonalnym. Do udziału w PRZEDWIOŚNIU BWA zaprasza artystów plastyków związanych z województwem świętokrzyskim w obecnych jego granicach poprzez pochodzenie, wykształcenie (średnie i wyższe, z wyjątkiem studiów doktoranckich) lub przynależność do związków twórczych. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie pięć prac powstałych w ciągu ostatnich dwóch lat, nie nagradzanych w innych konkursach, wykonanych w dowolnej technice i rozmiarach pozwalających na ich ekspozycję w galeriach. PRZEDWIOŚNIU towarzyszy konkurs na plakat do wystawy pokonkursowej.

Regulamin Interdyscyplinarnego Konkursu Plastycznego można znaleźć na stronie www.bwakielce.art.pl. Ze względu na stan pandemii organizator zastrzega sobie możliwość zmiany zasad konkursu, o czym będzie informować na bieżąco na stronie internetowej. Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej, połączone z wręczeniem przyznanych nagród, odbędzie się 25 czerwca br., o godz. 17.00 w galeriach BWA w Kielcach.

- PRZEDWIOŚNIE od początku było – i nadal jest – cenną platformą szerokich konfrontacji i spotkań plastycznych wszystkich świętokrzyskich artystów. Teraz także z twórczą obecnością tych, którzy żyjąc w czasach wzmożonych migracji, rozpierzchli się po świecie. Jak co roku zapraszamy ich do wspólnego uczestniczenia w tym święcie świętokrzyskiej plastyki hasłem: Artyści świętokrzyscy z wszystkich krajów – łączcie się! – podkreśla dyrektor BWA Stanisława Zacharko-Łagowska.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •