reklama

reklama

/>

Zielony Mecenat Kielc. Dołącz i Ty

Zielony Mecenat Kielc. Dołącz i Ty

Zielony Mecenat Kielc to inicjatywa, która spotkała się z dużym zrozumieniem ze strony władz Kielc. Kielecka firma DS. Smith zaprojektował, zasadziła i pielęgnuje roślinność na rondzie Herlinga-Grudzińskiego. Piątkowy briefing prasowy pokazuje, jak można ułożyć dobre stosunki miedzy samorządami, a prywatnym przedsiębiorcą. Zielony Mecenat Kielc ma się stać już wkrótce rozwiązaniem systemowym.

Rondo Herlinga-Grudzińskiego o tej porze roku prezentuje się znakomicie. Za taki stan odpowiedzialna jest kielecka firma DS. Smith, która zaprojektował, zasadziła i pielęgnuje roślinność na rondzie.
To nie ostatnia taka inicjatywa dotycząca upiększania Kielc.

Dzisiaj została zainaugurowana społeczna inicjatywa Zielony Mecenat Kielc.
Kielecki samorząd proponuje współpracę na kilku obszarach w zależności od puli przeznaczonej na promocję przez poszczególnych przedsiębiorców.

Współpraca będzie polegać na wskazywaniu, projektowaniu i wykonaniu miejsc, które miasto przeznaczy pod tereny zielone. Na stronie Idea Kielce jest już uruchomiona specjalna zakładka do kontaktu, gdzie…
Projekt Zielony Mecenat Kielc w swoim założeniu ma być przyjazny miastu. Zakłada wspólne upiększanie przestrzeni, z której wszyscy korzystamy. To program, który będzie łączył samorząd z przedsiębiorcami, w konkretnym działaniu na rzecz mieszkańców.Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •