reklama

reklama

/>

Rozpoczął się turniej „Piątki na Rynku Sport CK 2021”

Rozpoczął się turniej „Piątki na Rynku Sport CK 2021”

W Kielcach rozpoczął się turniej piłkarski „Piątki na Rynku Sport CK 2021”. W wydarzeniu bierze udział blisko 800 zawodników. Wszystkie mecze rozgrywane są na specjalnie przygotowanym boisku obok Wojewódzkiego Domu Kultury.

To trzecia edycja wydarzenia, w którym rywalizują uczniowie w wieku od 8 do 14 lat.

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu dofinansowało turniej kwotą 80 tys. zł.

W oficjalnym otwarciu uczestniczył wiceprezydent Kielc Marcin Chłodnicki.

W otwarciu turnieju Zarząd Województwa Świętokrzyskiego reprezentowała wicemarszałek Renata Janik.

Turniej „Piątki na Rynku Sport CK” zakończy się w niedzielę. W weekend na boisku zmierzą się dorośli przedstawiciele piłkarzy Korony Kielce, Błękitnych Kielce, piłkarzy ręcznych, Urzędu Marszałkowskiego oraz organizatorów czyli stowarzyszenia Sport CK.


„Piątki na Rynku Sport CK 2021”
14.06.2021 (poniedziałek) - rocznik 2013-12

Grupa A

1.DAP Kielce
2.Football Academy Jędrzejów
3.Moravia Morawica
4.Astra Piekoszów

9.00 DAP Kielce – Football Academy Jędrzejów
9.15. Moravia Morawica – Astra Piekoszów
9.30 DAP Kielce – Moravia Morawica
9.45.Football Academy Jędrzejów – Astra Piekoszów
10.00. Astra Piekoszów – DAP Kielce
10.15 Football Academy Jędrzejów – Moravia Morawica

Grupa B

1.KS Smyków
2.ŁKS II Łagów
3.Klimontowianka Klimontów
4.DAP II Kielce

10.30. KS Smyków – ŁKS II Łagów
10.45. Klimontowianka Klimontów – DAP II Kielce
11.00. KS Smyków – ŁKS Łagów
11.15. Klimontowianka Klimontów – DAP II Kielce
11.30. DAP II Kielce – KS Smyków
11.45. ŁKS II Łagów – Klimontowianka Klimontów
12.00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

Grupa C

1.ŁKS Łagów
2.Baszta Rytwiany
3.Moravia II Morawica
4.Broń Radom
5.Cracovia Kraków

12.15 ŁKS Łagów – Baszta Rytwiany
12.30. Moravia II Morawica – Broń Radom
12.45 Cracovia Kraków – Baszta Rytwiany
13.00 Broń Radom – ŁKS Łagów
13.15 Moravia II Morawica – Cracovia Kraków
13.30 Baszta Rytwiany – Broń Radom
13.45 ŁKS Łagów – Moravia II Morawica
14.00 Cracovia Kraków – Broń Radom
14.15 Moravia II Morawica – Baszta Rytwiany
14.30 ŁKS Łagów – Cracovia Kraków

Półfinały

14.45 A1 – C1
15.00 B1 - C2
15.15 mecz o III miejsce
15.30 FINAŁ
16.00 Wręczanie nagród
15.06.2021 (wtorek) - rocznik 2011

Grupa A

1.Korona Kielce
2.KSP Kielce
3.Football Academy Jędrzejów
4.Wicher Miedziana Góra
5.Astra Piekoszów

9.30 Korona Kielce – KSP Kielce
9.45. Football Academy Jędrzejów – Wicher Miedziana Góra
10.00. Astra Piekoszów – KSP Kielce
10.15. Wicher Miedziana Góra – Korona Kielce
10.30. Football Academy Jędrzejów – Astra Piekoszów
10.45. KSP Kielce – Wicher Miedziana Góra
11.00. Korona Kielce – Football Academy Jędrzejów
11.15. Astra Piekoszów – Wicher Miedziana Góra
11.30. Football Academy Jędrzejów – KSP Kielce
11.45. Korona Kielce – Astra Piekoszów

Grupa B

1.Wierna Małogoszcz
2.Korona Kielce
3.Klonówka Masłów
4.Moravia Morawica
5. DAP Kielce

12.00. Wierna Małogoszcz – Korona Kielce
12.15. Klonówka Masłów – Moravia Morawica
12.30. DAP Kielce – Korona Kielce
12.45. Moravia Morawica- Wierna Małogoszcz
13.00. Klonówka Masłów – DAP Kielce
13.15. Korona Kielce – Moravia Morawica
13.30. Wierna Małogoszcz – Klonówka Masłów
13.45. DAP Kielce – Moravia Morawica
14.00. Klonówka Masłów – Korona Kielce
14.15. Wierna Małogoszcz – DAP Kielce

Półfinały

14.30 A1 – B2
14.45 B1 – A2
15.15 mecz o III miejsce
15.30 FINAŁ
16.00 Wręczanie nagród

16.06.2021 (środa) - rocznik 2010

Grupa A

1.GAS Kosmos Zagnańsk
2. DAP Kielce
3.Moravia Morawica
4.Football Academy Jędrzejów

11.30. GAS Kosmos Zagnańsk – DAP Kielce
11.45. Moravia Morawica – Football Academy Jędrzejów
12.00. GAS Kosmos Zagnańsk – Moravia Morawica
12.15. DAP Kielce – Football Academy Jędrzejów
12.30. Football Academy Jędrzejów – GAS Kosmos Zagnańsk
12.45. DAP Kielce – Moravia Morawica

Grupa B

1.Klimontowianka Klimontów
2.KKP Korona Kielce
3.Wicher Miedziana Góra
4.Baszta Rytwiany
13.00 Klimontowianka Klimontów – KKP Korona Kielce

13.15. Wicher Miedziana Góra – Baszta Rytwiany
13.30 Klimontowianka Klimontów – Wicher Miedziana Góra
13.45 KKP Korona Kielce– Baszta Rytwiany
14.00 Baszta Rytwiany – Klimontowianka Klimontów

14.15 KKP Korona Kielce – Wicher Miedziana Góra

Półfinały
14.30 A1 – B2
14.45 B1 – A2
15.15 mecz o III miejsce
15.30 FINAŁ
16.00 Wręczanie nagród

17.06.2021 (czwartek) - rocznik 2009

Grupa A
1.GKS Futsal Nowiny
2.Korona Kielce
3.Spartakus Daleszyce
4.DAP Kielce

11.30. GKS Futsal Nowiny – Korona Kielce
11.45. Spartakus Daleszyce – DAP Kielce
12.00. GKS Futsal Nowiny – Spartakus Daleszyce
12.15. Korona Kielce – DAP Kielce
12.30. DAP Kielce – GKS Futsal Nowiny
12.45. Korona Kielce – Spartakus Daleszyce

Grupa B

1.Moravia Morawica
2.Klonówka Masłów
3.Astra Piekoszów
4.Korona Kielce

13.00 Moravia Morawica – Klonówka Masłów
13.15. Astra Piekoszów – Korona Kielce
13.30 Moravia Morawica – Astra Piekoszów
13.45 Klonówka Masłów – Korona Kielce
14.00 Korona Kielce – Moravia Morawica
14.15 Klonówka Masłów – Astra Piekoszów

Półfinały
14.30 A1 – B2
14.45 B1 – A2
15.15 mecz o III miejsce
15.30 FINAŁ
16.00 Wręczanie nagród

18.06.2021 (piątek) - rocznik 2007

Grupa A

1.Przyjaciele z KKP
2.Astra Piekoszów
3.DAP Kielce
4.Moravia Morawica
5.Wicher Miedziana Góra

09.30 Przyjaciele z KKP – Astra Piekoszów
09.45 DAP Kielce – Moravia Morawica
10.00 Wicher Miedziana Góra -Astra Piekoszów
10.15 Moravia Morawica – Przyjaciele z KKP
10.30 DAP Kielce- Wicher Miedziana Góra
10.45 Astra Piekoszów – Moravia Morawica
11.00 Przyjaciele z KKP - DAP Kielce
11.15 Wicher Miedziana Góra – Moravia Morawica
11.30 DAP Kielce – Astra Piekoszów
11.45 Przyjaciele z KKP – Wicher Miedziana Góra

 

Grupa B

1.Łopuszański KS
2.Sport CK
3.Orły Bodzentyn
4.Granat Skarżysko
5. Orlęta Kielce

12.00 Łopuszański KS – Sport CK
12.15 Orły Bodzentyn – Granat Skarżysko
12.30 Orlęta Kielce – Sport CK
12.45 Granat Skarżysko – Łopuszański KS
13.00 Orły Bodzentyn – Orlęta Kielce
13.15 Sport CK – Granat Skarżysko
13.30 Łopuszański KS – Orły Bodzentyn
13.45 Orlęta Kielce – Granat Skarzysko
14.00 Orły Bodzentyn – Sport CK
14.15 Łopuszański KS – Orlęta Kielce

Półfinały
14.30 A1 – B2
14.45 B1 – A2
15.15 mecz o III miejsce
15.30 FINAŁ
16.00 Wręczanie nagród

19.06.2021 (sobota) - rocznik 2008

Grupa A
1.Moravia Morawica
2.Sport CK
3.Korona Kielce
4.DAP Kielce

11.30 Moravia Morawica – Sport CK
11.45. Korona Kielce – DAP Kielce
12.00 Moravia Morawica – Korona Kielce
12.15.Sport CK – DAP Kielce
12.30. DAP Kielce – Moravia Morawica
12.45 Sport CK – Korona Kielce

Grupa B
1.Sport CK II
2.Klonówka Masłów
3.Spartakus Daleszyce
4.Sokół Nordkalk Rykoszyn

13.00. Sport CK II– Klonówka Masłów
13.15. Spartakus Daleszyce – Sokół Nordkalk Rykoszyn
13.30. Sport CK II – Spartakus Daleszyce
13.45. Klonówka Masłów – Sokół Nordkalk Rykoszyn
14.00. Sokół Nordkalk Rykoszyn – Sport CK II
14.15. Klonówka Masłów – Spartakus Daleszyce

Grupa C

1.Piast Łapanów
2.Baszta Rytwiany
3. Korona II Kielce
4.Przyjaciele z KKP

14.30 Piast Łapanów – Baszta Rytwiany
14.45. Korona II Kielce – Przyjaciele z KKP
15.00 Piast Łapanów – Korona II Kielce
15.15 Baszta Rytwiany – Przyjaciele z KKP
15.30 Przyjaciele z KKP– Piast Łapanów

15.45 Baszta Rytwiany – Korona II Kielce

Półfinały
16.00 A1 – C1
16.15 B1 - ?2 -drużyna z najlepszym bilansem
16.45 mecz o III miejsce
17.00 FINAŁ
17.30 Wręczanie nagród
19.30 Turniej VIP (Korona Kielce, Błękitni Kielce, RS ACTIVE (VIVE Kielce), Urząd Marszałkowski, Korona Handball, Sport CK, Radcy Prawni)

20.06.2021 (niedziela) – mężczyźni, kobiety

Mężczyźni
9.00 – 12.30 Rozgrywki
13.00 Wręczanie nagród

Kobiety

13.00- 15.30 Rozgrywki

1.ESKA Skarżysko
2.KSP Kielce
3.Łysica Bodzentyn
4.Victoria Pińczów
5.Civitas Kielce

16.00 Wręczanie nagród. Zakończenie turnieju.

źródło: Polskie Radio Kielce 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •