reklama

reklama

/>

reklama

/>

Pierwszy Kielecki Jam Hulajnogowy

Pierwszy Kielecki Jam Hulajnogowy

W sobotę w Skateparku na Kadzielni odbył się Jam Hulajnogowy. W wydarzeniu udział wzięło pięćdziesiąt osób, w tym zawodnicy z całej Polski, którzy jeżdżą wyczynowo na hulajnodze. Na miejscu stawiły się ekipy z Warszawy, Radomia czy Śląska. Województwo świętokrzyskie reprezentowali mieszkańcy Kielc, Jędrzejowa i Buska-Zdroju.

Kieleckie zawody podzielono na trzy części: juniorzy, seniorzy i najbardziej widowiskowy pokaz czyli Best Trick.

W pierwszym starciu swoje umiejętności pokazali najmłodsi uczestnicy, w grupie do 2007 roku. Hulajnoga to sport który może wyzwalać różne emocje w tym radość ale również gniew - mówi nam dziesięcioletni Marcel Sulgostowski.

Uczuciem, które głównie towarzyszy uczestnikom podczas tego typu zawodów jest ekscytacja, którą wyzwala ekstremalny wyrzut adrenaliny.

Kielecki Jam Hulajnogowy to pierwszy taki event w stolicy regionu świętokrzyskiego.

Tworząc Jam Hulajnogowy organizatorzy chcieli pokazać jak wiele młodych osób w Kielcach jest gotowych do udziału w tego typu sportach ekstremalnych.

Najmłodszą grupę uczestników prezentowali przedstawiciele miast i miasteczek z naszego regionu, którzy udowodnili wysoki poziom swoich umiejętności.

Najstarsi zawodnicy to grupa, dla której ten sport staje się sposobem na życie. 

Kielecki Jam Hulajnogowy był ostatnią imprezą przed rozbudową skateparku przy Kadzielni. Projekt zmian znalazł się w ostatnim Budżecie Obywatelskim.

Organizatorami eventu byli: Polonia Extreme, Fundacja Mama w Mieście Kielce, Regionalne Centrum Wolontariatu i Miasto Kielce.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •