Logo
Wydrukuj tę stronę

Mężczyzna był poszukiwany przez sąd. Policjanci w jego mieszkaniu znaleźli narkotyki

Mężczyzna był poszukiwany przez sąd. Policjanci w jego mieszkaniu znaleźli narkotyki Mężczyzna był poszukiwany przez sąd. Policjanci w jego mieszkaniu znaleźli narkotyki

Kryminalni z komisariatu z osiedla Na Stoku zatrzymali w miniony poniedziałek 36-latka. Mężczyzna ten był poszukiwany przez sąd, bo nie wpłacił grzywny za wykroczenie drogowe. Ale poważniejszy problemem kielczanina pojawił się, gdy policjanci w jego mieszkaniu znaleźli ponad 150 gramów amfetaminy. Mężczyzna już został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Od jakiegoś czasu kryminalni z Komisariatu Policji I w Kielcach prowadzili poszukiwania za 36- letnim mieszkańcem miasta. Mężczyzna został skazany za wykroczenie drogowe, ale nie wpłacił w terminie wymierzonej grzywny, która została przez sąd zamieniona na areszt. Prowadząc działania, zmierzające do ustalenia kryjówki kielczanina funkcjonariusze dowiedzieli się także, że poszukiwany może mieć związek z narkotykowym procederem. Finał tej sprawy nastąpił w poniedziałkowe przedpołudnie, gdy mundurowi dotarli do jednego z mieszka w centrum Kielc. Drzwi kryminalnym otworzył 36-latek, nie tylko zaskoczony ale i wyraźnie zaniepokojony taką wizytą. Poddenerwowanie mężczyzny szybko zmieniło się w poważne zmartwienie, gdy stróże prawa dotarli do skrytki, w której znajdowały się podejrzane substancje. Białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina, policjanci zabezpieczyli ponad 150 gramów. 36-latek został zatrzymany.

Decyzją kieleckiego sądu kielczanin najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu nawet 10-letni pobyt za kratkami.

 

Źródło: KMP w Kielcach

© Telewizja Świętokrzyska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa

Copyright (C) Korzystanie z materiałów redakcyjnych Telewizji Świętokrzyskiej
wymaga wcześniejszej zgody Telewizji Świętokrzyskiej oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej.

Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Telewizja Świętokrzyska
wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych
w programach oraz na Portalu www.tvswietokrzyska.pl jest zabronione.