reklama

reklama

/>

reklama

/>

Blogerzy turystyczni odwiedzą Kielce i region

Blogerzy turystyczni odwiedzą Kielce i region Blogerzy turystyczni odwiedzą Kielce i region Amfiteatr Kadzielnia - facebook

Grupa dziewięciu blogerów turystycznych 15 października rozpocznie wizytę w województwie świętokrzyskim. Aktywni i doświadczeni podróżnicy, poszukiwacze unikalnych atrakcji i regionalnych smaków do niedzieli poznawać będą wybrane atrakcje na terenie Geoparku Świętokrzyskiego UNESCO i Ponidzia. Blogerzy swój spacer rozpoczną w Kielcach.

Nasz region odwiedzi sześć redakcji – Celwpodrozy.pl, Voyagerka.pl, Antekwpodrozy.pl, Przekraczajacgranice.pl, Podrozniczo.pl, Wszedobylscy.com. Towarzyszyć im będzie Jakub Juszyński z redakcji związanego z regionem bloga TymRazem.pl. Ich relacje z podróży na blogach i w mediach społecznościowych obserwują tysiące internautów poszukujących inspiracji na kolejną podróż czy krótki wypad.

Wizyty studyjne to doskonała okazja do poznania znanych i mniej znanych miejsc – mówi Jakub Juszyński z TymRazem.pl. – Program tego wydarzenia jest intensywny, ale dzięki temu w telegraficznym skrócie spróbujemy zainteresować gości naszym regionem- dodaje.

Kilkudniowe spotkanie autorów popularnych blogów zorganizowały Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, redakcja bloga TymRazem.pl przy wsparciu merytorycznym Geoparku Świętokrzyskiego i Lokalnej Organizacji Turystycznej „Moc Ponidzia”.

Blogosfera ma coraz większe znaczenie w promocji turystycznej regionu – podkreśla Marcin Piętak, prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. – Wiele osób idzie w ślady swoich ulubionych influencerów i wyjeżdża w miejsca, których autentyczne i szczere rekomendacje widzieli na Instagramie czy blogu.

W piątek wieczorem grupa odbędzie wieczorny spacer po Kielcach. Odkrywając kolejne atrakcje Geoparku Świętokrzyskiego uczestnicy podążą w sobotę śladami Ziemi i Człowieka. W programie przewidziane są obiekty Geonatury Kielce: Centrum Geoedukacji na Wietrzni, Kadzielnia i Ogród Botaniczny oraz dwie atrakcje położone na terenie gminy Chęciny: rezerwat Góra Miedzianka i Zamek Królewski. Pełen atrakcji dzień zakończy się już na Ponidziu, a w niedzielę blogerzy odwiedzą uzdrowiska w Busku-Zdroju i Solcu-Zdroju.

Relacje z wizyty w regionie świętokrzyskim zostaną zamieszczone na blogach i w mediach społecznościowych.

 

źródło: um.kielce.pl

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •