reklama

reklama

/>

reklama

/>

Kielecka nauczycielka - Magdalena Słoma - wyróżniona w konkursie Ministerstwa Edukacji i Nauki

Kielecka nauczycielka - Magdalena Słoma - wyróżniona w konkursie Ministerstwa Edukacji i Nauki Kielecka nauczycielka - Magdalena Słoma - wyróżniona w konkursie Ministerstwa Edukacji i Nauki

Magdalena Słoma – nauczycielka fizyki i informatyki w V Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach została laureatką prestiżowego konkursu „Kierunek – innowacja” organizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Wyróżnienie przyznano za nowoczesne podejście do ucznia przy wykorzystaniu cyfrowych technologii.

Przedmiotem konkursu było przygotowanie przez nauczyciela opisu zrealizowanej w okresie pracy zdalnej działalności innowacyjnej wykonanej za pomocą narzędzia cyfrowego.

V LO w Kielcach stało się pionierem wykorzystania programu Genially z elementami nowatorskiej metodyki nauczania przedmiotów przyrodniczych – IBSE, na kielecczyźnie.

Jury konkursu doceniło w pracy Magdaleny Słomy z V LO: zastosowanie nowatorskich rozwiązań, oryginalną formę opisu działalności innowacyjnej, innowacyjny pomysł na wykorzystanie narzędzi cyfrowych oraz za techniczną prezentację opisu.

W najbliższych dniach odbędzie się gala, podczas której przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki wręczą nagrody najbardziej innowacyjnym nauczycielom w Polsce.

Konkurs składał się z dwóch etapów: wojewódzkiego – kandydatów wyłoniła komisja powołana przez właściwego kuratora oświaty oraz centralnego. Rozstrzygnięcie tego etapu dokonała komisja powołana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

źródło: um.kielce.pl 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •