reklama

reklama

/>

reklama

/>

By nie trafić za kratki podawała się za siostrę

By nie trafić za kratki podawała się za siostrę By nie trafić za kratki podawała się za siostrę

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, wsparci przez policjantów z Legnicy zatrzymali wczoraj 44- latkę. Kobieta była poszukiwana listem gończym za rozbój, ale nie stawiła się do aresztu by odbyć zasądzoną karę. W trakcie czynności wyszło na jaw, że skazana, by uniknąć zatrzymania od dłuższego czasu posługiwała się dokumentem, należącym do jej siostry.

Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób to komórka Wydziału Kryminalnego kieleckiej komendy, która zajmuje się m.in. zatrzymywaniem osób unikających kontaktu z wymiarem sprawiedliwości. Od 2015 roku policjanci z tego zespołu prowadzili poszukiwania 44- letniej kielczanki. Kobieta została skazana za przestępstwo rozbójnicze. Ponieważ wyrokowana nie stawiła się do aresztu, aby odbyć karę 3 lat pozbawienia wolności, a ustalenia kryminalnych wskazywały, że może ukrywać się zarówno w kraju jak i zagranicą, sąd za 44- latką wydał list gończy.

Kryminalni w trakcie prowadzenia poszukiwań natrafili na ślad, prowadzący do Legnicy. Z informacji posiadanych przez policjantów wynikało, że kobieta właśnie tam może przebywać od dłuższego czasu. Kieleccy mundurowi, wsparci przez kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 44- latkę w poniedziałkowy poranek. Kobieta najbliższe 3 lata spędzi w areszcie, ale wiele wskazuje na to, że wkrótce usłyszy kolejne zarzuty. W trakcie czynności wyszło bowiem na jaw, że kielczanka, by uniknąć zatrzymania od dłuższego czasu posługiwała się dokumentami swojej siostry. W tej sprawie czynności prowadzić będą legniccy śledczy.

 

Źródło: KMP w Kielcach

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •