reklama

/>

Klub Sportowy Vive Kielce będzie promował region świętokrzyski

Klub Sportowy Vive Kielce będzie promował region świętokrzyski

Klub Sportowy Vive Kielce w zamian za promocję regionu świętokrzyskiego otrzyma 400 tysięcy złotych. Umowę w tej sprawie z Zarządem Województwa podpisano w poniedziałek .

- Sport budzi ogromne emocje, a dzięki temu jest jednym z najlepszych nośników promocyjnych – przekonuje marszałek Andrzej Bętkowski. I jak dodaje – Kielecka piłka ręczna staje się coraz bardziej popularna dzięki zawodnikom, trenerom, a przede wszystkim dzięki kolejnym sukcesom. Świadczy o tym frekwencja na meczach w Hali Legionów oraz wielkie zainteresowanie transmisjami w telewizji. Dotychczasowe, wspaniałe wyniki drużyny Łomża Vive pokazują, że o Kielcach, o Świętokrzyskim, mówi się nie tylko w Polsce, ale i na świecie. I to jest z pewnością znakomita promocja naszego województwa.

Umowa zakłada, że Klub Sportowy Vive Kielce w oparciu o wizerunek piłkarzy ręcznych promować będzie region świętokrzyski w zakresie turystyki i sportu. W tym celu powstanie m.in. materiał video, który ma być emitowany na bandach reklamowych podczas meczów PGNiG Superligi w Hali Legionów, oraz w klubowych mediach społecznościowych. Zamieszczone zostaną tu także posty z wykorzystaniem wizerunku zawodników, dotyczące ciekawych miejsc w regionie. Dodatkowo na klubowym kanale TV wyświetlane będą spoty o województwie przygotowane przez urząd marszałkowski.

Działania obejmą również organizację wydarzenia pn. „Dziki Mecz” z udziałem zawodników drużyny Łomża Vive Kielce oraz młodzieży grającej w piłkę ręczną. Herb województwa pojawi się także na koszulkach meczowych juniorów Vive Kielce oraz na banerze podczas meczów w ramach rozgrywek 2 ligi oraz rozgrywek juniorskich.

Jak informuje członek Zarządu Województwa Tomasz Jamka - Niemal przy każdej okazji, gdy mowa o sporcie, Zarząd Województwa zgodnie podkreśla, że w Świętokrzyskiem jest przyjazny klimat dla sportu. Posiadamy wiele obiektów, w których można oddać się swym sportowym pasjom, mamy rzeszę utalentowanych zawodników w różnych dyscyplinach, którzy są idolami naszej młodzieży. Mamy nadzieję, że poprzez współpracę ze znanym na całym świecie Klubem Sportowym Vive Kielce uda nam się zachęcić młodzież z naszego regionu do aktywnego uprawiana sportu.

Klub zobowiązuje się także do przygotowania pakietu gadżetów promocyjnych z autografami zawodników drużyny Łomża Vive Kielce, które rozdysponowane zostaną w konkursach realizowanych przez urząd marszałkowski.

- Rozgrywki piłki ręcznej od lat nieustannie cieszą się ogromnym zainteresowaniem kibiców w całej Europie. Swoją cegiełkę w popularność tej widowiskowej dyscypliny dokłada drużyna Łomża Vive Kielce. Osiągnięcia drużyny w ostatnich latach pokazują, że kielecka piłka ręczna stoi na światowym poziomie, a praca z zawodnikami przynosi doskonałe efekty. A poprzez rywalizację z drużynami z całej Europy - jest także doskonałą okazją do promocji naszego miasta i regionu na ogólnoświatowej arenie – podkreśla wicemarszałek Renata Janik.

Działania promocyjne realizowane będą do końca marca 2022 roku.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •