reklama

reklama

/>

 

/>

Zaplanowano stałe imprezy kulturalne i całkiem nowe wydarzenia

Zaplanowano stałe imprezy kulturalne i całkiem nowe wydarzenia

Halowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej Samorządowców o Puchar Starosty Kieleckiego, Przegląd Orkiestr Dętych i Jarmark Świętokrzyski – to tylko niektóre imprezy zaplanowane w tym roku przez Starostwo Powiatowe w Kielcach. W kalendarzu wydarzeń kulturalnych pojawią się też nowe inicjatywy.

Kalendarz imprez kulturalnych Starostwa Powiatowego w Kielcach na ten rok przewiduje stałe wydarzenia i te całkiem nowe.

Na przełomie marca kwietnia odbędą się Halowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej Samorządowców o Puchar Starosty Kieleckiego w Masłowie i Zagnańsku. W maju zaplanowano Przegląd Orkiestr Dętych w Daleszycach. W tym samym miesiącu po dwóch latach przerwy wróci Jarmark Świętokrzyski na Świętym Krzyżu.

Z kolei po raz pierwszy zostaną zorganizowane Powiatowe Senioralia. Uczestnicy spotkają się piątego czerwca na rynku w Łagowie. Chcemy w ten sposób promować życie kulturalne seniorów z powiatu i pokazać ich bogaty dorobek artystyczny – mówił członek zarządu powiatu Stefan Bąk.

Ponadto wśród propozycji znalazły się: Przegląd Zespołów Folklorystycznych i Solistów, Konkurs Na Najlepszą Potrawę Powiatu Kieleckiego oraz duża impreza sportowa czyli IV Rowerowy Rajd Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych.

Rok kulturalny ma zakończyć październikowy Festiwal Babiego Lata w Masłowie. Szczegółowy plan imprez można znaleźć na stronie starostwa.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •