reklama

reklama

/>

reklama

/>

Kino letnie z hollywoodzką gwiazdą. Do Kielc przyjedzie aktor Rafał Zawierucha

Kino letnie z hollywoodzką gwiazdą. Do Kielc przyjedzie aktor Rafał Zawierucha Kino letnie z hollywoodzką gwiazdą. Do Kielc przyjedzie aktor Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha będzie gwiazdą wieczoru filmowego podczas pierwszego z wydarzeń w ramach cyklu „Serial wakacyjnych przyjemności. Aktywne lato w mieście”. Już 9 lipca w Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń KPT odbędzie się letnie kino familijne.

Rafał Zawierucha to znany polski aktor, o którym głośno ostatnio było w związku z jego rolą w filmie „Pewnego razu... w Hollywood” w reż. Quentina Tarantino. Grał tam obok takich gwiazd, jak Brad Pitt czy Leonardo DiCapri. Tym razem spotka się z mieszkańcami Kielc i okolic by opowiedzieć o kulisach pracy przed kamerą. Zdradzi ciekawostki z planu i spotka się z fanami. W trakcie wydarzenia odbędzie się także projekcja familijnego filmu „Corgi, psiak królowej”, w którym w polskiej wersji swojego głosu dla postaci psa Rexa użyczył właśnie Rafał Zawierucha.

Wydarzenie startuje 9 lipca o g. 19:30 w Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń KPT.

Organizatorzy zapraszają całe rodziny i zachęcają by zabrać ze sobą koce lub leżaki. Po spotkaniu z gwiazdą wyświetlony zostanie film, a nad oprawą filmową wydarzenia będzie jak zawsze czuwać Kino Moskwa, stały partner kina letniego KPT.

„Serial wakacyjnych przyjemności. Aktywne lato w mieście” to cykl 3 wydarzeń dla mieszkańców Kielc i okolic, podzielonych na trzy odcinki – kino, sport oraz muzyka i taniec.

Wydarzenie realizowane ze środków Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •