reklama

reklama

/>

reklama

/>

Polepsza się infrastruktura sportowa. Uwaga kierowcy! Koncerty i inne atrakcje - Wiadomości Świętokrzyskie

Polepsza się infrastruktura sportowa. Uwaga kierowcy! Koncerty i inne atrakcje - Wiadomości Świętokrzyskie

Dziś w Wiadomościach Świętokrzyskich: Polepsza się infrastruktura sportowa przy jędrzjowskich szkołach. Uwaga kierowcy! Utrudnienia na Ślichowicach, zaprezentujemy też program Dni Końskich.

Polepsza się stan infrastruktury sportowej przy jędrzjowskich placówkach oświatowych. Po wielu perypetiach wygląda na to, że kolejną inwestycję uda się doprowadzić do końca. Rozpoczęcie roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Jędrzejowie może być planowane na nowym placu apelowym, tuż obok nowego boiska wielofunkcyjnego.

Kierowcy napotkają utrudnienia na Ślichowicach. Wymiana nawierzchni, rozbiórka krawężników i remont fragmentu kanalizacji deszczowej. Przebudowana zostanie al. Szajnowicza – Iwanowa. Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywać od najbliższej soboty.

Czym spowodowane są panująca drożyzna i problemy energetyczne? Na to pytanie odpowiadał na naszej antenie Adam Jarubas, Poseł do Parlamentu Europejskiego. W programie Gość Dnia także o tym czy Polskie Stronnictwo Ludowe ma pomysł na obniżenie inflacji.

Najczęściej wspólnym mianownikiem zdarzeń drogowych jest brak wyobraźni, brawura czy ignorancja sprawców. Takim zachowaniem wykazał się 27 -latek, którego nieodpowiedzialne zachowanie zarejestrował i przesłał inny kierujący. Kielczaninowi już zostało zatrzymane prawo jazdy, a sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Jak już informowaliśmy, w okresie wakacji najmłodsi mieszkańcy skarżyszczanie, dzięki wejściówkom zakupionym przez Urząd Miasta, mogą skorzystać z bezpłatnego wejścia do kina Centrum. Od początku lipca rozdanych zostało 1 360 biletów.

Ciekawie zapowiadają się tegoroczne Dni Końskich. Oprócz koncertów gwiazd, zespołu „Afromental” i Natalii Kukulskiej, organizatorzy przygotowują wiele innych atrakcji. Samorząd oraz Miejsko – Gminny Dom Kultury zdecydowali, że w tym roku święto miasta odbędzie się na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Południowej.

Na piknik z okazji dnia Wojska Polskiego zaprasza w świąteczny poniedziałek 15 sierpnia skarżyskie Muzeum im. Orła Białego. Wśród atrakcji, m.in. stołeczna grupa rekonstrukcyjna oraz słynni modelarze z rctank.pl.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •