Tomasz Ciok

Tomasz Ciok

URL strony:

Policyjny pies Kłus bohaterem poszukiwań

Policjant z ogniwa patrolowo-interwencyjnego staszowskiej komendy wraz z psem służbowym, odnalazł zaginionego mieszkańca Staszowa. Po kilkudziesięciu minutach przeszukiwań Kłus poprowadził swojego przewodnika st. sierż. Arkadiusza Kądzielę wprost do zaginionego mężczyzny. 90-latek trafił pod opiekę lekarzy.

Chłopiec potrącony na przejściu dla pieszych

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na jednej z ulic Ostrowca Świętokrzyskiego. 28-latek kierujący peugeotem potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych chłopca. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę znajdującą się w aucie kierującego. Ostrowieccy policjanci szukają chłopca, gdyż ten bezpośrednio po zdarzeniu pobiegł w kierunku osiedla.

Wydali zaświadczenie, nawet nie widząc ciągnika

Dwóch diagnostów i właściciel ciągnika wpadli na próbie nielegalnego procederu. Pracujący na jednej ze stacji diagnostycznych w powiecie 65 i 55-latkowie, według ustaleń wydali zaświadczenie z przeprowadzonego badania technicznego, nawet nie widząc traktora. Z kolei 43-letni właściciel maszyny z tym dokumentem próbował załatwić formalności w wydziale komunikacji kieleckiego starostwa. Sprawa znajdzie finał na sali sądowej.

Emerytowany policjant ciągle w służbie społeczeństwu

Pińczowski emerytowany policjant w miniony weekend pokazał, że przejście w stan spoczynku, nie jest równoznaczne z utratą policyjnego instynktu. Dzięki niemu młodsi koledzy zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Morawica, którego podejrzewają o popełnienie przestępstwa przeciwko zabytkom historii. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •