Logo
Wydrukuj tę stronę

Za nami 18. Bieg Zdrojowy

Już po raz 18. w Busku-Zdroju odbył się Bieg Zdrojowy. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób z całej Polski. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 10 km.

Bieg Zdrojowy w Busku-Zdroju to jedna z imprez biegowych w naszym regionie o najdłuższej historii. W tym roku wydarzenie to obchodziło swoją pełnoletniość. W niedzielę rozegrano jego 18. edycję. Pogoda była w tym roku łaskawa dla organizatorów.

Na starcie stanęło kilkudziesięciu zawodników. Wśród nich były osoby z różnych województw.

Dystans 10 km najszybciej przebiegł Michał Bąk z Chełmiec. Na drugim stopniu podium stanął Sławomir Pietrzykowski z Kielc, zaś trzecie miejsce zajął Robert Ślęzak ze Szczekocin.