reklama

reklama

/>

Dzień bezpiecznego Internetu z uczniami ZSP nr1

Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach zorganizowali i przeprowadzili VII Świętokrzyski Dzień Bezpiecznego Internetu.

Bieżąca edycja odbyła się pod hasłem Dzień bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci.  W ramach przedsięwzięcia odbył się konkurs, którego głównym celem było promowanie wśród dzieci i młodzieży idei szacunku dla każdego użytkownika globalnej  sieci, zasad bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu  oraz zajęcia warsztatowe, prezentacje i wykłady dla młodzieży.

Uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. st. Konarskiego w Jędrzejowie Dominika Rosik i Maja Kaprońska wraz z opiekunem Markiem Pułką odwiedziły kielecką uczelnie i skorzystały z przygotowanych dla nich zajęć.

Najbardziej emocjonującym punktem programu tegorocznego Dnia Bezpiecznego Internetu było rozstrzygnięcie konkursu „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”, który był organizowany w różnych kategoriach wiekowych. W konkursie wzięło udział 50 szkół z całego województwa. Do etapu wojewódzkiego szkolne komisje konkursowe zakwalifikowały 89 prac, z których Jury Konkursu nagrodziło lub wyróżniło 37. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych ZSP nr 1 w Jędrzejowie reprezentowali uczniowie Dominika Rosik i Maja Kaprońska z klasy 3hr oraz Bartłomiej Wąchała  z klasy 1i.  Dominika Rosik i Maja Kaprońska za film pt.”Kultura w sieci” otrzymały II miejsce. Film ten zaprezentowany został jako jedna z trzech najciekawszych prac. Uczennice otrzymały podziękowania oraz wartościowe nagrody rzeczowe.

Źródło: ZSP 1 w Jędrzejowie

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •