reklama

reklama

/>

reklama

/>

Powiatowe Obchody Dnia Dziecka w Nagłowicach

Powiatowe Obchody Dnia Dziecka w Nagłowicach

Malowanie twarzy, dmuchane zamki i konkursy z nagrodami. Wiele atrakcji przygotowano dla podopiecznych Domu Dziecka w Nagłowicach. Do wspólnego świętowania zaproszono także dzieci z całego powiatu.

Powiatowe Obchody Dnia Dziecka w Nagłowicach odbyły się w sobotę. Po raz pierwszy imprezę zorganizowano nie tylko dla podopiecznych placówki, ale także dla wszystkich dzieci z powiatu. Najmłodsi mogli zobaczyć od środka radiowóz oraz tresurę psa policyjnego. Do wspólnej zabawy wszystkich chętnych, zaprosiły instruktorki zumby. Starosta powiatu jędrzejowskiego, złożył wszystkim dzieciom życzenia i wręczył upominki.

- Życzę aby przez cały rok do dzieci uśmiechało się szczęście, bo tego szczęścia akurat naszym dzieciom trochę zabrakło - mówi Edmund Kaczmarek, starosta jędrzejowski.

Dużą atrakcją, był przyjazd przyjaciół domu dziecka – Stowarzyszenia Jurajskich Motocyklistów. Powiatowe Obchody Dnia Dziecka, miały na celu integrację dzieci z Domu Dziecka i całego powiatu. Do akcji przyłączyła się także Fundacja Miśka Zdziśka.

Te dzieciaki są wyjątkowe -  mówi Dariusz Lisowski, prezes Fundacji Miśka Zdziśka.

Jak przekonuje Jarosław Stankiewicz, dyrektor placówki, to wydarzenie jest bardzo ważne dla dzieci. Impreza w Domu Dziecka w Nagłowicach, organizowana jest co roku. Patronat nad nią objęli: starosta jędrzejowski, Urząd Gminy Nagłowice, Fundacja Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei” i Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •