reklama

/>

Za nami Dni Jędrzejowa 2018

Za nami Dni Jędrzejowa 2018

Wielkie widowisko plenerowe i kilka tysięcy widzów, atrakcje dla najmłodszych i koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej. W miniony weekend, mieszkańcy Jędrzejowa świętowali Dni Miasta.

Dni Jędrzejowa odbyły się w miniony weekend. Mieszkańcy miasta bawili się przez 3 dni. Piątek i sobota były pełne atrakcji dla najmłodszych. W Centrum Kultury przygotowano XXVII Przegląd Przedszkolnych Programów Artystycznych im. Macieja Kośmidra. Wieczorem na placu przyklasztornym, zaprezentowano wielkie widowisko plenerowe pt. „Tryptyk o Mistrzu Wincentym”.

- Centrum Kultury przygotowało program, który na długo pozostanie w pamięci jędrzejowian - mówi Marcin Piszczek, burmistrz Jędrzejowa

W sobotę ulicami miasta, przejechała Parada Klubu Motocyklowego VIDMO. Po południu obył się Wielki Festyn z okazji Dnia Dziecka, gdzie najmłodsi prezentowali swoje umiejętności artystyczne. Lokalnymi specjałami częstowały kobiety z Kół Gospodyń Wiejskich.  Sobotnią gwiazdą wieczoru byli Skaldowie.

- Staramy się zapraszać gwiazdy na Dni Jędrzejowa, które coś znaczą w polskiej muzyce - mówi Marcin Piszczek, burmistrz Jędrzejowa

Niedziela rozpoczęła się na sportowo. Rozegrano Turniej Piłki Nożnej Football Academy o Puchar Burmistrza. Dni Jędrzejowa zakończyły się muzycznie. Na scenie wystąpili m.in.: The Kumpels, Tacy Sami i i folkowo Beltaine. Główną atrakcją wieczoru był koncert Margaret.

- Integracja, dobra zabawa. Miasto powinno coś mieszkańcom zaproponować – mówi Marcin Piszczek, burmistrz Jędrzejowa

Jak przekonuje burmistrz Jędrzejowa, dla organizatorów ważne jest, aby za rok również utrzymać rozbudowany kalendarz imprezy – czyli trzydniowy weekend z gwiazdami.


Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •