reklama

/>

„Rodzinny piknik bezpieczeństwa”

Cementownia Małogoszcz wspólnie z Kopalnią Dolomitu Radkowice zorganizowały „Rodzinny piknik bezpieczeństwa”. Wydarzenie jest częścią inicjatywy Miesiąc Bezpieczeństwa, który Lafarge w Polsce organizuje już od 10 lat.

Piknik był okazją do poznania zasad pierwszej pomocy oraz tematyki bezpieczeństwa w rodzinnej atmosferze. Nie zabrakło licznych atrakcji dla dzieci, poczęstunku i dobrej muzyki.Najmłodsi uczestnicy pikniku mogli skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji: dmuchanej zjeżdżalni, zamku do skakania, karuzeli, ścianki wspinaczkowej oraz euro-bungee. Nie zabrakło również sportowych emocji. Zorganizowany został Turniej Piłkarski
o Puchar Prezesa Lafarge w Polsce, w którym wzięło udział 12 drużyn z regionu. Była to już trzecia edycja turnieju. W tym roku zwyciężyła drużyna z Kujaw. Tego samego dnia rozegrano również mecz juniorów z MKS Wierna, po którym młodym piłkarzom wręczono nowe stroje sponsorowane przez Cementownię Małogoszcz i Kopalnię Radkowice. Na murawie zawodnikom towarzyszyło ogromne zaangażowanie i sportowa walka zgodnie
z zasadami fair play.

W pikniku uczestniczyło ponad 700 osób. Wśród nich byli pracownicy Cementowni Małogoszcz oraz Kopalni Dolomitu Radkowice wraz z rodzinami a także zaproszeni goście, m.in. Burmistrz Małogoszcza Pan Jan Głogowski oraz Członkowie Zarządu Lafarge w Polsce.

        - Bardzo cieszę się, że mieszkańcy i pracownicy tak licznie przybyli na nasze wydarzenie. Jest to dobra okazja do wspólnego spędzenia czasu, rozmowy z sąsiadami, ale również poznawania zasad bezpieczeństwa, które są ważne nie tylko w naszych zakładach pracy, ale również w życiu prywatnym. Bardzo cenimy kontakt z lokalną społecznością i chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na jej potrzeby, również w kwestii zwiększania świadomości dotyczącej bezpieczeństwa – komentuje Jacek Patyk, Dyrektor Cementowni Małogoszcz.

Źródło: Lafarge w Polsce

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •