reklama

/>

Wyniki IV kolejki Jędrzejowskiej Ligi Futsalu

Jędrzejowska Liga Futsalu nabiera tempa. Drużyny rozegrały już po cztery mecze.Oto komplet rezultatów.

I Liga
Braders Team – Elmar Plus – 2 : 4
Piotr Czuba, Mateusz Wroński – Patryk Mackiewicz 2, Patryk Kowalczyk, Karol Piechota.

Sepio Boys – Rossonerri – 1 : 4
Dominik Szewczyk – Mateusz Frejowski, Jakub Foremnik, Andrzej Fendrych, gol samobójczy.

Reymonta – JRG Jędrzejów – 2 : 6
Radosław Dominowski 2 – Damian Sęk 2, Dominik Butenko 2, Konrad Papaj, Cezary Osiński.

Simset.Net – Boca Juniors – 10 : 3
Robert Szymański 5, Mateusz Fatyga 2, Kamil Woliński 2, Adrian Stępień – Tomasz Różański 2, Paweł Jaskólski.

Sanitar Lasków – Simset.NeXt – 1 : 1
Patryk Szczygieł – Olaf Grad.

viGO! Quickpack Skroniów – Skaut – 1 : 5
Piotr Kasza – Sylwester Zapała 2, Michał Więckowski 2, Łukasz Niemstak.

Dream Team – Elmar – 1 : 8
Oskar Zygan – Łukasz Radecki 4, Michał Koczanoski, Sebastian Hajduk, Jarosław Owczarek, Bartłomiej Sputo.

II Liga

Fortuna Sędziszów – Elmar II – 4 : 2
Mateusz Stępień 2, Przemysław Stępień 2 – Łukasz Szydłowski, Jacek Grabowski.

Active Sędziszów – CSKA Niespodzianka – 2 : 3
Adrian Koprowski 2 – Kamil Kaczmarczyk 2, Karol Fendrych.

Dziaba Dziaba – DzikTeam – 4 : 4
Aleksander Karpiński 2, Łukasz Fendrych, Radosław Osman – Adrian Złotnicki 2, Patryk Wieliński, Mateusz Żubrowski.

Dragoni – Poweriron Black Squad – 3 : 4
Michał Chorąży, Tomasz Grzegorczyk, Wojciech Prusicki – Bartłomiej Gliwiński 2, Adrian Rybicki, Marcin Radziejewski.

FC Albatros – White Devils – 13 : 3
Mateusz Sygut 6, Dominik Łataś 2, Michał Szymoniak 2, Mateusz Król, Robert Gajos, Mateusz Bańbura – Adrian Stefański 2, Michał Schab.

Aspen – Simset.Net II – 1 : 4
Kamil Struzik – Łukasz Nawrot 2, Rafał Koprowski, Sebastian Ligęza.

Waleczni – Crazy Sport – 2 : 1
Krzysztof Pluta 2 – Rafał Konieczny.

I runda Pucharu Ligi JLF :

Braders Team – Sanitar Lasków – 2 : 4
Konrad Budziński, Arkadiusz Krzysztofik – Dominik Wydrych 2, Dominik Błaszkiewicz 2.

FC Albatros – Skaut – 0 : 4
Sylwester Zapała, Michał Chabuz, Sebastian Nowak, Włodzimierz Cieślak.

Zapowiedź V kolejki  JLF :

22 grudnia 2018 roku (sobota)
Puchar    godz: 1400– Dream Team – Waleczni
1 liga    godz: 1440– Rossonerri - viGO! Quickpack LZS Skroniów
2 liga    godz: 1520– Elmar II - Waleczni
1 liga    godz: 1600– Elmar Plus - Dream Team
2 liga    godz: 1640– Simset.Net II - Crazy Sport
1 liga    godz: 1720– Skaut - Elmar
2 liga    godz: 1800– CSKA Niespodzianka - Aspen
1 liga    godz: 1840– JRG Jędrzejów - Simset.Net

23 grudnia 2018 roku (niedziela)
Puchar    godz: 900–   Reymonta – Fortuna Sędziszów
2 liga    godz: 940–   DzikTeam - FC Albatros
1 liga    godz: 1020– Reymonta - Sepio Boys
2 liga    godz: 1100– Poweriron Black Squad - Fortuna Sędziszów
1 liga    godz: 1140– Simset.NeXt - Braders Team
2 liga    godz: 1220– Dragoni - White Devils
1 liga    godz: 1300– Sanitar Lasków - Boca Juniors
2 liga    godz: 1340– Active Sędziszów - Dziaba Dziaba
1 liga    godz: 1420– viGO! Quickpack LZS Skroniów – Elmar

Źródło: Mariusz Glita
Foto: Radosław Piasecki

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •