reklama

reklama

/>

Wyniki X kolejki Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

Nie ma mocnych na zespół Elmaru. W dziesiątej kolejce Elmar odprawił z kwitkiem Reymonta 4:1 i z kompletem punktów przewodzi I lidze.

I Ligi
Simset.NeXt – Skaut – 4 : 1
Patryk Kośmider 2, Rafał Krzysztofik, Marcin Marek – Łukasz Niemstak.

Rossonerri – Elmar Plus – 1 : 3
Wiktor Blicharski – Patryk Mackiewicz 2, Karol Piechota.

Sanitar Lasków – JRG Jędrzejów – 1 : 3
Jakub Grad – Damian Sęk, Grzegorz Bystrowski, Łukasz Mika.

Reymonta – Elmar – 1 : 4
Mariusz Blicharski – Mariusz Segieta 2, Łukasz Radecki, Jarosław Owczarek.

Sepio Boys – Boca Juniors – 1 : 8
Kamil Król – Tomasz Różański 4, Paweł Jaskólski 2, Andrzej Kusaj 2.

Braders Team – Dream Team – 2 : 5
Damian Borowski, Mateusz Sędek – Karol Parlicki 2, Oskar Zygan, Bartłomiej Fitowski, Mateusz Lach.

viGO!Quickpack Skroniów – Simset.Net – 0 : 8
Kamil Woliński 4, Mateusz Fatyga, Mateusz Skuta, Robert Szymański, gol samobójczy.

II Liga

CSKA Niespodzianka – Elmar II – 2 : 3
Kamil Bednarek 2 – Łukasz Szydłowski 2, Jacek Grabowski.

Dragoni – DzikTeam – 3 : 2
Wojciech Prusicki 2, Tomasz Grzegorczyk – Adrian Złotnicki 2.

Active Sędziszów - White Devils – 10 : 0
Adrian Koprowski 3, Miłosz Uramowski 2, Patryk Gniździński 2, Krzysztof Brzeziński 2, Patryk Brzóska.

Poweriron Black Squad – Active Sędziszów – 4 : 1
Wiktor Skowronek 3, gol samobójczy – Kamil Molus.

Fortuna Sędziszów – Waleczni – 6 : 1
Łukasz Stępień 2, Mateusz Stępień 2, Jakub Wojtanowski, Wojciech Molus – Krzysztof Pluta.

Dziaba Dziaba – Crazy Sport – 6 : 2
Łukasz Fendrych 2, Aleksander Karpiński 2, Rafał Zygan, Radosław Osman – Rafał Konieczny, Jakub Poczęty.

Aspen – FC Albatros – 1 : 3
Krystian Kaszuba – Mateusz Sygut, Michał Szymoniak, Robert Gajos.

Poweriron Black Squad – Simset.Net II – 1 : 4
Adrian Rybicki – Rafał Koper 3, gol samobójczy.


Zapowiedź XI kolejki
XI kolejka JLF :JFK
1 liga    godz: 1400– Skaut - Braders Team
2 liga    godz: 1440– Simset.Net II - Fortuna Sędziszów
1 liga    godz: 1520– Elmar - Simset.Net
2 liga    godz: 1600– Crazy Sport - FC Albatros

Puchar    godz: 1640– 1/4 – Elmar– Sepio Boys
1 liga    godz: 1720– Boca Juniors - viGO! Quickpack LZS Skroniów
2 liga    godz: 1800– White Devils - Aspen
1 liga    godz: 1840– Sanitar Lasków - Dream Team

3 luty 2019 roku (niedziela)
2 liga    godz: 900–   Dragoni - Waleczni
1 liga    godz: 940–   Elmar Plus - Reymonta
2 liga    godz: 1020– Elmar II - Dziaba Dziaba
1 liga    godz: 1100– JRG Jędrzejów - Sepio Boys
2 liga    godz: 1140– DzikTeam - Active Sędziszów

Puchar    godz: 1220– 1/4 – Poweriron BS– viGO! Quickpack
1 liga    godz: 1300– Rossonerri - Simset.NeXt
2 liga    godz: 1340– CSKA Niespodzianka - Poweriron Black Squad


Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •