reklama

reklama

/>

„Raz, dwa, trzy – bądź bezpieczny i Ty”

„Raz, dwa, trzy – bądź bezpieczny i Ty”

W Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Marii Grzegorzewskiej w Jędrzejowie, odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatu Bezpieczeństwa dla tej placówki. To nie pierwszy tego typu certyfikat, który ośrodek otrzymał. Po raz pierwszy certyfikat będzie ważny przez pięć lat.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jędrzejowie to kolejna placówka, która stanęła na wysokości zadania i zadbała po raz kolejny o bezpieczeństwo.
Przyznany we wtorek Certyfikat Bezpieczeństwa to już drugie wyróżnienie ośrodka. Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach  Artur Putowski certyfikat wręczył na ręce dyrektor ośrodka Agnieszki Zaczkowskiej.

Z certyfikatu dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jędrzejowie ucieszył się także starosta Paweł Faryna.

Podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jędrzejowie dla wszystkich gości i rodziców przygotowali fenomenalny program artystyczny.
Certyfikaty przyznawane są przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach, Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty i Wojewodę Świętokrzyskiego. Placówka, która przysyła zgłoszenie o chęci otrzymania takiego wyróżnienia jest weryfikowana pod katem szeroko rozumianej działalności na rzecz bezpieczeństwa przez specjalną komisję.

Źródło: KWP w Kielcach  

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •